Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félénk csaj hogyan hódíthat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk csaj hogyan hódíthat?

Figyelt kérdés

21 éves csaj hogyan keltheti fel egy 19 éves srác figyelmét?

Teljesen elvette az eszem, pedig még nem is dumáltunk... Egy új barátnőm öccséről van szó.Csak azt nem tudom hogy hogyan ismerkedhetnék össze a sráccal? vagy inkább felejtsem el az egészet? Valakinek vmi használható ötlet?


2010. júl. 26. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez engem is érdekelne...

Te nem Én vagy? :DDDD

Én is 21 vagyok és félénk, és nekem is egy 19 éves fiú tetszik. Gyanús... :)


De amúgy szerintem próbálj meg a közelében lenni minél többet, beszélgessetek, viccelődj vele. Én ezt teszem.

2010. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

skizo topic.

Egyébként legyél többet az új barátnőddel, lehetőleg úgy, hogy öcsi is menjen veletek, aztán majd alakul. Onnantól fogva csak kedvesnek kell lenned vele.

2010. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a bibi csak annyi, hogy a srác pincérkedik(foggalmam sincs milyen beosztással) a tesója meg együtt dolgozik velem- vmi fergetegesen pocsék beosztásban. Lehet holnap beülünk a csajokkal az étterembe, ahol az álompincér dolgozik :D. amúgy a barátnőm még nem mutatta be az öcsikét :(
2010. júl. 26. 22:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon félénk vagyok.Amúgy ha már bemutatta,akkor csak viselkedj természetesen,mosolyogj sokat.Az egyáltalán nem baj szvsz,hogy félénk,visszahúzódó vagy.Tudtommal sok fiúnak ez jön be.Sok sikert!:)
2010. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kicsiszived03 válasza:
tedd ki a cicid kisanyám és teperd le.: DDD
2010. júl. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem egy gyors menetet akarok vele :P de azééért lehet hogy ma dekoltált felsőben bemegyek az étterembe :D
2010. júl. 27. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!