Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Vonzó nektek hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Vonzó nektek hogyha a srác balkezes?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 17:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Különösen ha kétbalkezes.
2010. júl. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha kettö is van belőle neki...
2010. júl. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szia! :) Én egy balkezes lány vagyok és kíváncsiságból mindig megnézem, ki melyik kezével ír, de nem teszem szóvá, csak rápillantok, hogy melyik kezében tartja a tollat vagy kanalat. Néha, ha a szituációba belefér, megjegyzem, hogy nahát, még egy balkezes! :) És egyébként imponál is, de sok jelentősége nincs :) 22L
2010. júl. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem m1 hogy jobb v bal kezes???-.-"
2010. júl. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

A férjem balkezes. Soha nem érdekelt. ő viszont állítja, hogy sok ember emiatt ferdén néz rá. Múltkor volt a rádióban egy hír, miszerint felmérést készítettek, hogy a balkezesek közt több a bűnöző. Nagyon fel volt háborodva, fel akarta hívni a rádiót, hogy hogy képzelik ezt, micsoda marhaság! A mi gyerekkorunkban még áttették a tanárok a gyerek jobb kezébe a tollat, hogy a szép kezeddel írj! Sok helyen falun még most is ez van, holott bebizonyították, hogy ebből lesz a diszlexia.

Egyébként a férjem eladó, és mondta, hogy többször előfordult, hogy egy vásárló azt mondta, hogy tőle inkább nem vásárol, mert balszerencsét hoz, és inkább a kollégájától vett.

Szóval szerintem inkább hátrány, mint előny. bár engem tök hidegen hagy. Ezek alapján azért remélem, hogy a gyerekeink nem öröklik.

2010. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nekem rohadtul nem számít.
2010. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én meg balkezes lány vagyok :)

szerintem nincs semmi vonzó benne :)

2010. júl. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
nekem a balkezes emberről a medve jut eszembe, mert azt mondják h azok balkezesek xD xD
2010. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én balkezes vagyok, a barátom pedig jobb kezes! ... Neki tetszik, hogy én balkezes vagyok! L/17
2010. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

ki volt az a barom, aki nem vett egy balkezes eladótól?

ez hihetetlen, te jó, ég, komoly vannak ilyenek?:D

ki halált érdekel ez?:D

2010. júl. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!