Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ragadnak magukkal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragadnak magukkal a balkezes nők?

Figyelt kérdés

Egyszerűen rajongok a balkezes nőkért, lányokért!

Hol tudok ilyen lányokkal ismerkedni?


23/F


2009. márc. 20. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ez tuti? nem lehet h az eddigi barátnőid valami csodával határos módon balkezesek voltak?
2009. márc. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes amit írtál, mi fog meg a balkezesekben? Egyébként én az vagyok, nem zavar, de nem könnyű, mert mindent máshogy kell csinálnom. De pl. azt utálom,hogy írás közben csupa tinta lesz a kezem.
2009. márc. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Én is balkezes vagyok :P
2009. márc. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Valamelyik közösségi portálon alapíts egy klubot,utána meg msn-ezz a csajokkal.Vagy fogalmam sincs :)
2009. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

NEm!

Az eddigi barátnőm (egy volt csak úgy igazán)jobb kezes volt.

Nem tudom miért, de egyszerűen szóhoz se tudok jutni társaságban ha egy a társaságunkban lévő csajról megtudom ,vagy meglátom hogy balkezes. Egyszerűen csak hebegek, habogok....

Lehet ez vmi pszihés cucc, de valami elképesztő...

(amúgy nem vok egy caszanova, de meg szoktam tudni egy nőnek mondani hogy mit akarok)

2009. márc. 21. 11:15
 6/6 anonim válasza:
Érdekes ez a tulajdonságod. Én pont így vagyok a balkezes fiúkkal. Nagyon nagyon vonzanak, és nem tudom, hogy miért. Ha megtudom, hogy egy fiú balkezes, rögtön gyorsabban ver a szívem..:D :) L/16
2009. szept. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!