Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Helyek, ahol "egyedül" is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyek, ahol "egyedül" is lehet pasizni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy pl. diszkóba, pubba az ember a barátaival megy. Mik azok a helyek, ahova egyedül is elmehetek és pasizhatok?
2010. júl. 26. 12:37
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Jah és azért akarok egyedül menni, mert a barátnőimet nem lehet elrángatni sehova. -.-
2010. júl. 26. 12:40
 2/16 A kérdező kommentje:
jah és 19 éves lány vagyok.:D
2010. júl. 26. 12:40
 3/16 A kérdező kommentje:
Jah és még annyit, hogy ami eddig eszembe jutott az a könyvtár.:D
2010. júl. 26. 12:44
 4/16 anonim ***** válasza:
boltban,vásárlás közben, stb amúgy az én barátaim is ilyenek.:( 17/l
2010. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A férfi illemhelyen kivűl nemigen ismerek olyan helyet, ahová egy 19 éves lány ne mehetne egyedül. (bár manapság már talán az sem olyan hely)

Ahová meg már elmentél, ott pasizni is lehet.


A legkomolyabban mondom, hogy ismerek olyan párt, amelyik egy temetésen jött össze 12 éve, és azóta 3 gyerekük van.

2010. júl. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Ha gondolod ismerkedhetünk msnen is csak add meg címed. 17 vagyok , de értelmesebb vagyok:)
2010. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Jesszus minden megjegyzésemet jah és-sel kezdtem.:O

A temetés elég extrém példa.:D Azt viszont nem hiszem, hogy egy pubba elmenne bárki is egyedül, főleg az én koromban és órákat várna ott. Szóval igen, bárhova elmehetek, de azért nem tudok mindenhol olyan természtes lenni órákig. :D Sőt bizonyos helyeken még a végén azt hiszik, hogy várok valakit.

2010. júl. 26. 13:06
 8/16 anonim ***** válasza:

írj egy pm-t =) én szivesen ismerkednék veled ha gondolod:)


19/f

2010. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Csak ha miskolci vagy.:D
2010. júl. 26. 13:17
 10/16 anonim ***** válasza:

"Sőt bizonyos helyeken még a végén azt hiszik, hogy várok valakit."


Ha olyan helyekre mész, ahol nem hiszik azt hogy vársz valakit, ott valószinüleg nem is fog jönni az, akit vársz.


Itt például azt hitték hogy vársz valakire, és rögtön jött is néhány jelentkező.


Egyszóval, nem baj ha azt hiszik.

Az a rossz, aki rosszra gondol.

2010. júl. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!