Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány és hát, nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

M@x kérdése:

Van egy lány és hát, nem is tom. Mit is csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

Szal van egy lány...egyfolytában rá gondolok...csak nagyon nagyon messze lakik és kb. 3 év a korkülönbség.

Egy táborban ismerkedtünk meg és azóta csak képeket láthatok róla.

Nekem tetszik, de nem tom ő mit gondol rólam!!!


2010. júl. 26. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nalam is igy volt. En megkerdeztem a sractol hogy en tetszem-e neki es azt modta hogy tiszta szivebol igen. Nekem nem tetszik egyaltalan es raadasul 200 km-re lakik. A legjobb ha megkerded a csajotol hogy hogy erez irantad mondjuk msn-be. remelem segitettem. Ird meg mi volt ;)
2010. júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Aha

Csak az a baj hogy én vagyok leszek 12 ő meg lesz 14! Nincs bátorságom megkérdezni! Am én heves megyében lakok ő meg jász-nagykun-szolnok megyében!

2010. júl. 26. 12:22
 3/8 anonim ***** válasza:
aranyos vagy, de 12 evesen a kozeledben is talasz helyes lanyt. nem akarlak elkeseriteni, de az, hogy 2 evvel idosebb mint te, az sok ilyenkor meg. ha te pl 26 leszel, o meg 28 nem fog szamitani, de ebben a korban meg nagyon. tenyleg bocsi a negativ gondolatokert, de a fiuk ugyis lassabban ernek, szerintem felejtsd el. es keress olyat, aki korban is es tavolsagban is kozelebb van hozzad. L24
2010. júl. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ááááá, semmi baj, ezt én is tudom! De hát attól még nem tom kiverni a fejemből!
2010. júl. 26. 12:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond, egy ilyenen szerintem mindenki átesik tizenévesen. Majd elfelejted, csak türelem.
2010. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát ha jövőre is eljön a táborba, meg ha visszaigazol msn-en akk nehéz lesz!
2010. júl. 26. 13:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha felvetted a kapcsolatot vele, az már jó. Nem kell azzal kezdeni hogy tetszik neked, hanem csak beszélgessetek. Találkozni is "kell", az fontos, szóval a távolság itt baj lehet. Ha már szimpatikusa leszel neki, ő is észre fogja venni.

A korkülönbség miatt ne aggódj, csak ne akarjatok még lefeküdni egy jó darabig egymással. A pasik úgy is hamarabb nyitnak a szexre, szóval ezért se baj hogy idősebb, csak védekezzetek majd mindenféleképp.

2010. júl. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az el se jön utolsó válaszoló! vagy ha igen nagyon sokára!!!!!!!!!
2010. júl. 27. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!