Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasi aki nyomul rám, velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi aki nyomul rám, velem beszéli meg a problémáit, pl hogy az exe nyomul rá, s nem tudja mit tegyen. Kell nekem ez a pasi, mit tegyek?

Figyelt kérdés

18/L vagyok és ismerkedem egy sráccal(23). Nagyon édes, rendes pasi és még jól is néz ki, szóval akarom őt. Ő kezdeményezett, s ahogy észrevettem eléggé elcsavartam a fejét. Viszont 2 hétig külföldön voltam és nem nagyon beszéltünk. Tegnap jöttem haza, s este rám írt msn-en. Először jókat dumáltunk, majd szóba jöttek az exek. Meséltem, mert kérdezgetett, majd ő is. S az lett a vége, hogy nem tudja, hogy mit csináljon, mert a volt barátnője, most nagyon nyomul rá. Mikor együtt voltak, mondta, hogy sokat szenvedett, mert sokszor megbántotta a lány, megcsalta, szóval nagyon éretlen volt egy kapcsolathoz, de azt gondolja, hogy megváltozott. Az a legrosszabb, hogy ezt velem beszéli meg. Most már nem tudom, hogy hogyan viselkedjek vele, mert ha közel engedem magamhoz és visszamegy az exéhez, akkor megint én szenvedek.

Csak én tudok erről a dologról, meg ők ketten, tudom, hogy megbízik bennem, de nem kellemes ezt hallgatni. Nem mondhatom azt neki, hogy ezt inkább mással beszéld meg, mert ő is sokszor türelmesen meghalgatott engem, szóval ennyivel tartozom.

Szerintetek mit csináljak? Csak barátként viselkedjek vele vagy még reménykedjek?


2010. júl. 26. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
féltékennyé akar tenni azért mondta ezt neked...
2010. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy úgy éreztem, erősen gondolkodik azon, hogy vissza megy hozzá, úgy hogy ő szakított a lánnyal.
2010. júl. 26. 12:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Első hozzászólónak igaza van, de az is lehet, hogy nem zárta le még azt a kapcsolatot magában. Bár ha tényleg igaz elmondásod szerint, hogy szenvedett abban a kapcsolatban, akkor nem értem a csávót sem. Jó lenne tisztázni a helyzetet, de sztem még vívódik...
2010. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem meg nem véletlenül terelte a témát az exekhez. Lehet akar valamit újra a volt barátnőjétől, és így akarta a tudtodra adni, hogy veled semmit nem szeretne... ez csak egy tipp.

De amit előttem írtak, akár az is lehet..

2010. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vagy lehet h csak simán megkérdezte bármely hátsószándék nélkül ez is elképzelhető . mond meg neki h szereted és eldöntheti h kit választ az exet aki csalta meg szpattavagy téged 21/f
2010. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kerdezz ra!Nem ciki, hidd el es legalabb tiszta lesz a kep, ha oszinte veled.
2010. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!