Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lemondanátok a (második)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondanátok a (második) randit a járvány miatt?

Figyelt kérdés
Fent lehet tartani az érdeklődést néhány hétig vagy hónapig találkozás nélkül, amíg ez véget ér?
2020. márc. 22. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Így, hogy csak 1 randi volt, nem. Főleg nem X hónapig. (Plane ha csak netrol ismered). Párommal az első 2 randi között 2 het telt el (hulyen jott ki mindkettonknek), nem okozott gondot. De a pár hónap az mar esélytelen szerintem.
2020. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most pont így vagyok egy lánnyal. Egy randi volt, minden jó volt, megvolt a szikra, de a második randit hanyagoljuk. Így 5 nap után azt mondanám, hogy hosszú menet lesz és ha a lány nem olyan lenne, mint akit eddig kerestem és nem akarnám ennyire, akkor lehet hogy el is engedném a témát. Lehet írogatni, telefonálni vagy skypeolni is, de az nem olyan, mint a személyes találkozó, ezért kicsit szkeptikus vagyok.
2020. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Lemondta egy férfi a randinkat a járványra hivatkozva, pedig mindketten nagyon akarjuk.

De belül nem vagyok benne biztos, hogy ezt túléli a "viszonyunk". Ki tudja meddig tart.

2020. márc. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Nézzétek már meg mi van az olaszoknál, spanyoloknál! Itt is az lesz az agyatlanok miatt.
2020. márc. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem mert lehet, hogy ha őt lemondom évekig nem ismerek meg mást
2020. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: AKi ennyit nem bír ki, az szerinted meddig fog veled maradni?
2020. márc. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én biztos nem.
2020. márc. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én lemondanám. Magamat nem féltem, de több olyan személlyel élek jelenleg egy háztartásban, aki súlyosan veszélyeztetett és az ő biztonságukat nem szeretném kockáztatni.
2020. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!