Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi erről a véleményetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek? Mennyit számít ez a tény egy ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy nővel, akit nemrégen ismertem meg, nagyon tetszik nekem. A tegnapi beszélgetésünk alatt, utalt rá, hogy a volt férjével hol voltak nászúton, de korábban meg azt mondta, hogy a volt férjének nem volt jogsija. Rákérdeztem, hogy hányszor volt férjnél és rávágta hogy 3 férje volt és nagyon szeretné már megtalálni az igazit.

A beszélgetés alatt nem tulajdonítottam ennek különösebb hangsúlyt, de azóta valami motoszkál bennem. Nem tudom a részleteket, de 35 évesen 3 házasságon túl lenni az nem hétköznapi. Az is tény, hogy lehetne 3 hosszabb párkapcsolata is és hajadon, szóval ez csak nézőpont kérdése.



2020. márc. 19. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
engem zavarna ez a tény, nem egy értékrendet követünk, szóval nem erőltetném tovább.
2020. márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaz nő vagyok, de engem is zavarna. 27N
2020. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gabor Zsa Zsa ferfifalo het hazassaggal ( bocs, ha nyolc), de ha valaki huszevesen tobb embert szopott le, azt pl meg se tudod.

Egy talan az into jel, hogy tenyleg mi a fenenek akart ujra beleugrani a hivatalos reszebe. De ha nem veszed el, es csak harom parkapcsolatot nezel, ez nem rossz statisztika. Konnyen valik, aki konnyen hazasodik, talan ennyi van benne. Ne vedd el! De randizz.

2020. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de számomra ez azt jelenti, hogy komolyan veszi a kapcsolatait, viszont talán a túl gyorsan bele m is ugrik a dolgokba, de végül is nem rossz dolog hinni abban, hogy az új emberrel minden más lesz.
2020. márc. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, lehet, hogy volt két 10 éves házassága meg egy... Oppsz, ja nem. Nem jön ki a matek.

Sorry brada, ez szerintem nem túl jó jel.

2020. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A nőben lehet valami, ha 3 férfi elvette, de én fenntartásokkal kezelném.

Lehet, hogy könnyen mond igent, aztán nemet is. Nem valószínű, hogy 3 hülyével futott össze, és nem vette észre.

2020. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó tényleg nem valószínű no meg ha elveszünk valakit akkor illene tudni, hogy hülye e vagy sem nemde? Szóval engem zavarna mert azért ilyen fiatalon 3 házasságon túl lenni? Úgy, hogy az igazit se találta meg? Akkor kiket vett el? Azért ha elveszünk valakit azt ismerjük már eléggé nem? A másik meg, ki volt a férje akivel úgy ment nászútra, hogy jogsija sincs? Ez nem normális sztem.
2020. márc. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!