Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert olyan erzelgos minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert olyan erzelgos minden pasi? Elegem van.

Figyelt kérdés
A pasikat se a beszelgetes nem erdekli, se a szex, mindig csak a romantika meg a romantika meg az erzelges... Normalis pasit hol lehet talalni?
2010. júl. 25. 13:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%
Remélem találszegy iszonyat tapló bunkó embert... na akkor majd visszasíros a romantikát te kis csicska!
2010. júl. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Alap, hogy nem kell bunkó pasi...
2010. júl. 25. 13:17
 3/30 anonim ***** válasza:
63%
keresgélj a cigánytelepen! Nincsmit
2010. júl. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Am meg mi az, hogy nem érdekli a beszélgetés? a szex? csak a romantika??? És mi is az a romantika, amit ők szeretnek?? Valamit nagyon elcseszel babám:D
2010. júl. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon benéztél xD
2010. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:

Már bocsi de én émg ilyen pasival nem találkoztam akiről te beszélsz...engem csupa bunkó paraszttal hozott össze a sors...

Ezzel nem azt mondom h nincsenek lyenek mert biztosvannak csak én nem ismerem őket

2010. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Miert nem szeretnek beszelgetni? Vagy akkor legalabb dugnanak meg, de meg azt se, pedig igencsak jól nezek ki...
2010. júl. 25. 13:29
 8/30 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs közös téma. Akkor nehéz beszélgetni. Jól nézel ki? Tegyél föl egy képet, és eldöntjük.
2010. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Hehe ezt nem nektek kell edonteni, en tudom magamról, meg masok is mondjak, nem kell a ti velemenyetek :D


a pasik mirol szeretnek beszelgetni akkor?

2010. júl. 25. 13:40
 10/30 N.Balu válasza:

Ha nagyon jól nézel ki, akkor könnyen lehet, hogy a férfiak azt hiszik, a romantikával tudnak meghódítani, hogy ezzel különbözni tudnak a többi férfitől, akik szintén téged akarnak. Azt hiszik talán,


Alap férfi-stratégia. Közben meg fogalmuk sincs, mekkora öngólt lőnek, a fentiek szerint. Próbálj meg beszélgetni velük, mert ha ők azt hiszik, hogy "egy ilyen jó nőt biztos untatna a beszélgetés", nem jönnek rá, eszükbe sem jut a lehetőség, vagy elvetik ezt a lehetőséget, neked kell kezdeményezni.

2010. júl. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!