Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha már mésfél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha már mésfél éve szerelmes vagyok egy fiúba?

Figyelt kérdés
másfél éve vagyok szerelmes egy fiúba. Szeretném tudni hogy ti mit gondoltok a dologról? érdemes ennyi idő után küzdenem még érte? megtörténhet hogy valamikor összejövünk?
2008. nov. 20. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle!mit vezsíthetsz?! Ezekre a kérdésekre csak Ő adhat hasznos választ!mivel szereted nem fog nehezedre esni...ebből minden kiderül...

Hajrá

/Szmötyi/

2008. nov. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én voltam hasonló helyzetbe, nem is egyszer:S mindig ilyen egy-két éveket voltam szerelmes fiúkba:D én azt mondom, h addig küzdj érte, amig nem szenvedsz tőle. Ha szenvedsz, és nem látod reményét annak ( reálisan, ne vakítson el semmi) , hogy összejöttök, akkor érdemes lenne elengedni. Ha viszont úgy gondolod, h összejöttök, akkor próbáld meg. Én állítólag azt olvastam valahol, h a szerelem kb 2 évig tart.. ezt is érdemes bekalkulálni.

De ha többet írsz, akkor lehet h árnyaltabb választ is tudok adni:D

2008. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
amúgy a 2. válaszoló vagyok még mindig. Szóval természetesen megtörténhet h összejöttök:)
2008. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából már egyszer elmondtam neki hogy én szeretem őt... és azt válaszolta hogy kedvel engem de belé ne legyek szerelmes mert nagy csalódást okozna..pedig sztem nagyon rendes fiú....hiába próbálok bármit tenni az érzés ellen akkor sem tudom őt kiverni a fejemből...nagyon szeretném ha összejönne köztünk a dolog..de lehet nagyon kevés már az esély rá
2008. nov. 21. 18:58
 5/7 anonim válasza:
szia!!ha nem mered élőben akk vedd fel iwiwre/msn-re és ot beszélj vele ha nincs neki akk el kell mondanod neki ha akarsz valamit a dologból,nem lehet belőle bajod sőt...
2008. dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan igy voltam vele,kicsit régebben,mint te,végülis összejöttünk,azota sme votlam soha oylan boldog,2 év után szakitott velem ami életem legszörnyübb korszaka volt,már régen történt,de még mindig "fáj" ott belül valami ha rá gondolok. (Nme szerettem azóta sem snekit úgy,azzal a szerelemmel.. nem hiszem,hogy normális vagyok! sok szerencsét kivánok neked!:)
2008. dec. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Velem is ugyanez van.

Nekem azt ajánlották keressek közös tulajdonságokat. Derítsd ki mit szeret, és mi szokott csinálni...? :D

2013. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!