Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lépjek túl, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác akibe egy szeretem bele, az elöt haverok voltunk de mikor rájött hogy mit akarok bunkó lett velem és azt mondta hogy minél jóbban akartam vele lenni annál bunkob lesz. Kb. 2 hónapja már nem gondolok rá annyit és nem az jár a fejembe hogy felvágom az ereimet érte...De még mindik megsajdul a szívem amikor rá gondolok van látok egy képet min a bnőjével smárol. Amikor mellettem van a hideg ráz és örül a szívem hogy ott ven de az agyam azt mondj hogy maradja távol tőle. Mit tegyek hogy teljesen túllépjek?
2010. júl. 23. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
messziről kerüld el.ha látod,csak magad sanyargatod vele.
2010. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajna heti háromszor látnom kell mert vele járok edzésre, és az edzést nem hagyhatom ott...:(
2010. júl. 23. 21:23
 3/7 anonim válasza:
mond meg neki hogy bejön neked hátha van nála eélyen de elötte mondj rá példákat pl. jófej vagy vagy ilyesmi. de ha után miután megmondtad neki h bejön neked és bunkó veled akkor felejtsd el. és nemérdemes az ereidet miatta fölvágni még elötted az élet jöhet egy jobb helyesebb srác. ;)
2010. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
edzés másik időpontra áttéve?
2010. júl. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
keress egy másik fiut =)
2010. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem először egy helyesírási szabályzatot... lehet, h a miatt lett veled bunkó...
2010. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előttem szóló egy tajparaszt...
2010. júl. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!