Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha szemezek egy lánnyal akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szemezek egy lánnyal akkor jogosan gondolom hogy én is tetszem neki? Vagy attól mert szemezünk, még nem biztos hogy én is tetszem neki?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
attól hogy szemeztek nem biztos hogy tetszel neki :)
2010. júl. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De,ha többször összenéztek,és még mosolyog is,akkor tuti,hogy tetszel neki :)
2010. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha csak többször összenézünk hosszabb rövidebb időre de nem mosolyog? :) Egyébként van barátja :S
2010. júl. 23. 19:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak egy újdonságra vágyik a lány... megunta a barátját vagy ilyesmi, de lehet tetszel neki!!
2010. júl. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak azért néz mert én nézem vagy mi? :D

Ha nem tetszem neki akkor ne nézzen rám ha én nézem és akkor tudom mi a helyzet, de így azt hiteti velem hogy tetszem neki. Nehéz rajtatok eligazodni lányok, olyan is volt már hogy akinek tetszettem rám sem nézett, teljesen közömbösen viselkedett velem mikor a közelemben volt. Ki érti ezt? :D

2010. júl. 23. 19:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy tetszel neki, lehet, hogy csak azért néz, mert te is nézed, vagy mert valahonnan ismerős vagy neki.
2010. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!