Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogosan zavar a férfi túlzott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar a férfi túlzott internetes tevékenysége?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja randizgatok valakivel, sőt azt is lehet mondani, hogy járunk. Nagyon szimpatikus volt nekem, de az már feltűnt, hogy facebookon mindig megoszt valamit magáról. Ez nem is lenne probléma, de nagyon semmitmondó dolgok ezek, mint például, hogy elment fogorvoshoz. Önmagában ezt el tudtam fogadni, de ez is furcsa volt, mert napi 1-2 posztot mindig megoszt. Rákerestem a neten és van több youtube csatornája is, ahol szintén vagy magáról vannak videói vagy éppen kifejt egy témát. A vlogolás szerintem jó dolog, a bátyám is űzi és támogatom is ebben. De a párom nem igényesen csinálja. Elárasztja a videóval az internetet, több száz videója van fent, amiknek semmi értelme. Ezen kívül mindenhol jelen van. Van blogja, twitterezik, instagramon is fent van. Hangsúlyozom, hogy nem lenne ezekkel problémám, ha ésszerűen használná. Az, hogy minden nap mindenhova feltölt egy csomó mindent bármiféle kontroll nélkül, szerintem nem normális. Nem is beszélve arról, hogy már én érzem kínosan magam amikor látom ezeket. Nem tudom, hogy mennyi értelme lenne erről beszélgetnünk. Nyilván nem várhatom el, hogy miattam változzon.

26N 31F



2020. febr. 7. 10:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
9 Pontosan tudom, mi az a GDPR, mélyebben foglalkozom vele, mint hinnéd, a munkám része. Az viszont más téma, hogy ezt valaki mennyire tartja tiszteletben, nekem nyilván nem célom feljelentgetni minden egyes alkalommal, hogy valahol kimondja a nevem.
2020. febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
25%
Írtam hogy aki igényes és tiszteli a masikat nem csinál ilyet. És gondolom te is csak ilyennel kezdenél bármit is. Nem kioktatásból írtam a GDPR-t. Minden tiszteletem hogy járatos vagy benne, nekem is kell majd közelebbről tanulmányoznom.
2020. febr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%
Én sem kioktatásnak szántam, csak megjegyeztem. Írjátok, hogy aki igényes, az nem csinál ilyet, ez rendben van, de a kérdező nem igazán írt igényes tartalomról a csatornáján, szóval ebben csak úgy nem bíznék. Nekem ez az egész online influencerkedés, naponta posztolgatás egy zsigerből taszító emberi tulajdonság, ez van. Lehet én vagyok túl maradi, de egy ennyire exhibicionista emberrel nem illenénk össze.
2020. febr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Értelek. De én nem osztom ezt a véleményt mert nem mindenki exhibitionista és van akitől sokat lehet tanulni és sokat tett úgy az emberekért vagy a környezetéért hogy nagy többség nem is tudja. Aki igazi youtuber az nem exhibitionista. A kérdező a kérdésében az aggodalmára keres választ, mert attol fél hogy egy magamutogato ferfival jott ossze es mivel van a csaladba youtuber igy van ralatasa az ilyesmire. Lehet a báttyáddal kéne haverkodtatni, hogy finoman adjon neki egy két tippet.
2020. febr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavarna. Megpróbálnám átbeszélni vele az egészet és azt, hogy milyen tartalmat posztol.


Vicces aki védi a youtuberek koncepcióját miközben a kérdező világosan leírta, hogy nem azzal van baja, hanem a semmitmondó tartalommal.

Egyik exemnek bandája volt, azzal kapcsolatban posztolt néha ha fellépésük vagy új videó volt várható, de nem írt ki jelentéktelen vackokat minden lépéséről. A kérdező párja leragadt ott amikor bejött a közösségi média és mindenki mindent kipakolt a netre...

2020. febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!