Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok egy valamit nem értek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Csajok egy valamit nem értek. Segitenétek?

Figyelt kérdés
ha egy fiu barátotok belétek van esve de nektek nem kell.....leszarjátok.. deh utána miután leszz barátnöje roppant féltékenyek lesztek..ennek kell történnie hogy rájöjjetek hogy még is a fiu barátotokba vagytok beleesve?történt már ilyen veletek?
2010. júl. 23. 09:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ugyanez volt velem is

a pasimmal csak haverok voltunk, aztán ő kitalálta hogy alakít a dolgokon és úgy intézte hogy pont ott legyek amikor ő egy másik csajjal kavart az orrom előtt

nagyon rosszul esett és legszívesebben felrugtam volna a csajt és odamentem volna hogy ő az enyém...

szóval semmi nem volt köztük és nekem ez kellett hogy lépjek és tudatosuljon bennem hogy nekem ő kell

9 hónapja vagyunk egy pár :)

2010. júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
nah gratulálok:D még jöhetnek:P
2010. júl. 25. 14:44
 13/16 anonim ***** válasza:

Igen van ilyen...

Én is ugyan így voltam elutasítottam a külsője miatt.

Nem tőlem tudta meg,hogy nem tetszik külsőre hanem uncsimtól nagyon megharagudott és azt mondta hiába h szeret most már nem kellek neki:/

Közben rájöttem,hogy hiányoznak a beszélgetések meg minden a belsőjét szerettem,de a külsője nem tetszett.

Nem a külsőjét kellett volna néznem:/

Azóta is bánom és hiányzik:/

16/L

2010. júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nálam fordított volt a helyzet...beleszerettem,de ő nem akart többet,összejött egy csajjal,és féltékennyé tett...azóta nem láttam és hiányzik=(
2010. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
:(
2010. júl. 25. 17:44
 16/16 anonim ***** válasza:

hát ez a kérdés megnyugtatott!!!

pontosan ez történt ugyanis velem is. 16/L

2010. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!