Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok egy valamit nem értek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Csajok egy valamit nem értek. Segitenétek?

Figyelt kérdés
ha egy fiu barátotok belétek van esve de nektek nem kell.....leszarjátok.. deh utána miután leszz barátnöje roppant féltékenyek lesztek..ennek kell történnie hogy rájöjjetek hogy még is a fiu barátotokba vagytok beleesve?történt már ilyen veletek?
2010. júl. 23. 09:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, ez szerintem elég gyakori...
2010. júl. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
szerintem, nem vagy beleesve csak simán féltékeny vagy, hogy már nem neked udvarol és kevesebbet lesz veled
2010. júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
mert nekik ebbe nincs kihivás....csak miután a hapsinak van bnöje nekik meg ugye akkor harcolni kell...és ezt szeretik
2010. júl. 23. 09:40
 4/16 A kérdező kommentje:
fiu vagyok:)
2010. júl. 23. 09:40
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

hűűűű leírtad a történetemet:)

a legjobb barátom belémszeretett,de féltettem a barátságunkat.csókolóztunk párszor,de nem mertem bevállalni h összejöjjünk.aztán lett egy komolyabb bnője,én meg kikészültem idegileg.megmondtam neki h csak ő kell nekem.és azóta már eltelt 5hónap,azóta minden tökéletes vele:)

2010. júl. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Jah van ilyen, meg egyátalán zavarja, hogy mostantól nem az ő se*gét fogod "nyalni"! NE haragúdj h így fejeztem ki magam, de de ez így van!
2010. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

te csak ezt nem erted? :O akkor segits mar nekem pls... miert keletkeznek anyag-antianyag reszecskeparok a vakuumban? meg a fekete lyukak esemenyhorizontjan?


19/F

2010. júl. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
huhh nem tudom bocsi nem vagyok atom fizikus vagy mi:D
2010. júl. 23. 12:23
 9/16 anonim ***** válasza:

Előfordul.

Az expasimmal 4 éve szakítottunk, ő egyedülálló,

mondhatni utánam egy normális kapcsolata sem volt.

Én együtt élek valaki mással, de ha az ex összejönne valakivel, biztos fura lenne, pedig semmi közünk egymáshoz.



26/L

2010. júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ez érthető:D deh nem értem akk miért nem jöttök megint össze?
2010. júl. 25. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!