Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok normális?

Figyelt kérdés

Tizenöt éves lány vagyok. Eddig kétszer randiztam, mindkétszer sikertelenül. Mindkét srác msnre vett fel előtte, és nagyon jól elbeszélgettünk, meg tetszettem is nekik. Első randinál azonban mindent elrontottam. :)

Egyszerűen nem bírok megszólalni.... Szegények minketten próbálkoztak, aztán a vége felé már csak ültünk csendben minkétszer. Az a baj, hogy igazából nem vagyok csendes, inkább túl sokat jár a szám, csak ezt soha nem fogom tudni megmutatni senkinek, ha nem jutok tovább az első randinál. A második sráccal ráadásul nagyon szerettem volna ha összejön valami.

Komolyan mondom már hányok magamtól. Körülöttem mindenkinek elsőre sikerül minden, még a legcsendesebb csajnak is. Én meg itt vagyok egyedül.

Más is van így ahogy én, vagy ez nem normális?


2010. júl. 23. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:

De normális vagy, csak nem volt a vége felé közös témtok. Korral el fog tűnni.


23/f

2010. júl. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

ilyenkor jön a smár rész :D amugy semmi bajod, nem a közös téma a lényeg egy kapcsolatban.


19/F

2010. júl. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kevin42 ***** válasza:

Én tegnap ezért "szakítottam" egy lánnyal, mert egyszerűen nem szólalt meg soha, mindig én győzködtem. Igaz nem jártunk, de úgy voltam vele, hogy próba szerencse. Besokalltam és megmondtam neki, hogy Én egy ilyen lánnyal nem tudnék együtt lenni.


15/f

2010. júl. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
ez normális, régen én is így voltam vele, igazából csak annyi kell, hogy megtaláljátok a közös témát(ahogy msn-en is), és akkor utána már minden megy magától, és közben megtanulsz feloldódni a társaságában :)
2010. júl. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már hogy kifogytunk a témából...

és sejtettem hogy igy nem fog menni...

hát mit veszíthetek lesmároltam...

persze hogy hagyta...sőt...mikor abbahagytuk...

ő rögtön visszacsókolt...utána tök normálisan tudtunk beszélgetni..mert már nem szorongtunk...

Bye: Dia

2010. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

itt aza probléma hogy kevésszer randiztál nemv vagy tapasztalat felszabadult


Idővel el mulik nyugi :):)


16/F

2010. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megint megszólalt egy tapasztalt 16 éves:D
2010. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

idővel te is normálisabb választ írsz neki :D


19/F

2010. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
13:13as vagyok igen én tapasztalat vagyok a csajoknál _D volt 19éves b nőm is
2010. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!