Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy emo fiu járna egy nem emo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy emo fiu járna egy nem emo lányal?

Figyelt kérdés
Az van h nekem nagyon bejönnek az emo fiuk vizont valószibűleg velem egy se állna szóba mert ők álltalába vékonyak én meg kicsit kövér vok meg nem csak ez hanem én nemvok emo :/ emok válaszait főképp várom de jöhet akárkié:)
2010. júl. 23. 00:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
hány kg vagy?
2010. júl. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%
Punk vagyok és 2 "imó" söpredék is belém van esve.Szerintem rohadtul mindegy ezeknek a gyökereknek,dugnak ők fiút,lányt,ducit,gebét,fűt,fát ami van -.-"
2010. júl. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
mondjuk az enyémet is bekaphatná egy jobbféle emos csaj
2010. júl. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
:D
2010. júl. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
emo lányok még kigyógyíthatóak vagy level up-olnak goth-á
2010. júl. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
szerintem járna, de attól jól kell kinézned, vagy csak max megdug :D
2010. júl. 23. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:

mennyi idős vagy ?? :)

ha meg mondod tudok választ adni

2010. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 kooska100 válasza:
Én totál emo vok,és nekem bejönnek a nem emo lányok.Sztem ha magabiztos vagy akk nem lehet gond. De nekem pl a Selena Gomez-es lányok jönnek be.
2010. júl. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok,és 70 kilo:/ de fogyozok nagyon azon vagyok.
2010. júl. 23. 23:19
 10/25 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha normális emberek lennétek? A többi stílusnak legalább volt minimális ideológiai alapja, még az ostoba punkoknak is van. De ez az emo mi a fene? Egy életképtelen, felesleges sz*r. Miközben véditek a hazát, vagy a családotokat, napi 2 órát fogjátok tükörben állítani a hajatokat és cicanadrágban fogtok mozogni a barikádon. Ébredjetek már fel, mert k*rvára nem arról szól a világ, amivel beetetnek a hollywoodi szabadkőműves zsidók.
2010. júl. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!