Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Kicsit megvagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kicsit megvagyok ijedve!

Figyelt kérdés

Tegnap volt a második randink ami elég jól sikerült de másnapra mintha semmi érdeklődést nem mutatna...

előző este kicsit önfeledt csókolózásba merültünk kis tapival, megijedhetett tőlem talán bár ő is nagyon benne volt de ha mégis olyan helyen jártam volna mondta hogy nem szabad és tiszteletbe tartottam a válaszát.

szoval mért nem válaszol se semmi?:S

ÉN 17/F ő 16/L


2010. júl. 21. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet rájött, hogy fiú vagy.
2010. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:D:D normális válaszokat lécci @@:D
2010. júl. 21. 17:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos azt várja, hogy konkrétan kezdeményezz, tehát ne írj, meg ilyenek, hanem hívd fel!
2010. júl. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
SMS-t írtál vagy felhívtad? Ha SMS-re nem válaszol annak prózai okai lehetnek, pl nincs pénze rá. Hívd fel és ha akkor is hűvös, akkor kérdezz rá, hogy van-e valami baj.
2010. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az megeshet hogy fel kéne hívnom de, ő is tudja hogy most nincs telefonom és sajnos nincs is miről hívjam csak fülke...
2010. júl. 21. 17:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó, hát akkor lehet, hogy ő se tud hívni. Miből gondolod, hogy nem érdeklődik?
2010. júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

MÉG válaszokat pls:$

amúgy msn-en nem irt vissza de igazából az msn-nek nincs jelentősége csak visszaszokott írni azért@

Irjatok kössziii!

2010. júl. 21. 17:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Eh, akkor semmi gond, túlparázod. Ha tudod akkor hívd fel és beszélgess vele. Nyilván úgyis el fogod hívni egy újabb randira valamikor.
2010. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ne tojj már be!

Lehet h hirtelen dolga akadt és azért nem írt vissza. Vagy mittomén, más bekapcsolata a gépét az msn meg automatikusan bejelentkeztette.

Nekem apum szokott garázdálkodni a gépemen, és volt hogy bejelentkezett az msn-em, 100an rámírtak, de apu volt gép előtt és nem én így nem kaptak választ.

2010. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Próbáld meg felhivni,és kérdezd meg tölle hogy van-e kedve megint randizni!és ebből ugyis kiderül hogy érdekled-e vagy nem!!mond neki sokat gondolsz rá stb...

Lehet csak azt várja hogy te kezdeményezz!!

2010. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!