Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 14 éves fiu vagyok, kicsit...

14 éves fiu vagyok, kicsit köhögök. Megvagyok fázva?

Figyelt kérdés

Mikor felkrákogom a váladékot, most az előbb volt és ilyen sárgás volt.. ez mitől lehet? mire utalhat?

gyorsan kéne válasz, holnap mek dokihoz, segítetek?


2010. dec. 26. 21:55
 1/4 A kérdező kommentje:
szoktam a torkomat "köszörülni" is
2010. dec. 26. 22:10
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi baj, egyszerűen a hideg idő miatt köhögsz és köszörülöd a torkod, lehet kicsit be vagy rekedve. Igyál sok mézes teát, melegen vagy langyosan, de ne legyen hideg semmiképpen.


Ilyen váladék (slejm) is megszokott dolog ilyenkor. Valamilyen köptető szirupot szoktak általában adni rá...


Valószínűleg kisebb meghűlés, megfázás. Semmi komoly.


Menj el orvoshoz és majd felír valamit, amitől szépen elmúlik.

Azt mondják a váladékot fontos kiköpni, ha nem akarsz folyton a mosdóba szaladgálni, akkor köpd papírzsebkendőbe, aztán később dobd ki.

2010. dec. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

oké köszi. igen valóban ilyesmi a bajom.. :)

Most szedek ilyen immunerősítőt: Dr. Theiss Echinacea csepp

Meg majd nemsoká ilyen kakukkfű szirupot köptetűnek, vagy lándzsás utifűt.. meg pezsgőtablettákat

2010. dec. 27. 08:57
 4/4 A kérdező kommentje:
ACC100-at szedek is
2010. dec. 27. 10:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!