Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy reagálna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy reagálna?

Figyelt kérdés

Volt 2 évvel ezelőtt egy srác, aki rámírt, hogy szeretne megismerni, és írogattunk egymásnak egy darabig, de végül nem mentem bele a találkozóba. Akkoriban eléggé félénkebb típusú voltam, és tartózkodtam az ilyen ismerkedésektől, viszont utóbbi időben eszembe jutott és csak azon gondolkodom, hogy akkoriban hogy nem ismertem fel, hogy mennyire jó párt alkotnánk, és bárcsak megismerném. Dehát már 2 éve nem beszéltünk... Nem tudom, hogy vehetném fel újra vele a kapcsolatot.. Talán ráírni, vagy valami kis lépés, ami nem ilyen nyomulós, mégis valamit elindíthatna újra?

Köszi előre is a válaszokat! :)



2020. jan. 12. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Küldj neki meztelen fotókat magadról. Érteni fogja anélkül, hogy agyalnod kellene a szövegen.
2020. jan. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Írj rá nyugodtan valami semleges szöveggel: "Szia kedves Xy, mi újság veled, nagyon érdekelne hogy vagy".
2020. jan. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Kérdezd meg mi újság van e párja. Ha nincs nyomulj rá
2020. jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Írj rá,nyugodtan! 2 év semmi,repülnek az évek. Örülni fog neki,ezer százalék. De előtte nézd meg esetleg az FB-profilját nehogy kapcsolatban legyen esetleg,mert akkor lehet hogy csak kihasznál majd! Légy résen azért! Hajrá! :)
2020. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Írj neki, biztos orulni fog.
2020. jan. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát amúgy most látom hogy van barátnője :/
2020. jan. 12. 22:56
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Biztos hogy barátnője van?
2020. jan. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezt biztos
2020. jan. 13. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!