Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor kellek neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor kellek neki vagy sem? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, egy suliba járunk (egyik osztálytársam bátyja) és úgy vettem észre még a suliba, hogy tetszem neki, csomószor nézett, köszönt nekem akkor is mikor még nem is ismertük egymást jóformán az ajtóba előreengedett úgy hogy szinte meghajolt :D ... megegyszer megkért egy apróságra és mikor megcsináltam neki megsimogatta a vállam.

Most ő tesz nekem egy kis szívességet és ezt msn-en szoktuk megdumálni, hogy majd mikor találkozzunk, csakhogy, így msn-en ő sosem ír nekem mindig én írok neki, és nem tudom, hogy ez most azért van-e mert igazából nem is tetszem neki, vagy azért mert esetleg azt gondolja, hogy csak a szívesség miatt írok neki, vagy még valamire gondoltam...régen tetszett nekem egy haverja...és esetleg lehet, hogy attól tart még mindig ő tetszik és, hogy nem lenne értelme próbálkoznia nálam...

Hogyan derítsem ki, hogy bejövök-e neki, mert máskülönben nem nyomulok... ?



(Bocs hogy csak azt írom szívesség , de kicsit ritka szívesség és hát nem tudhatom kik vagytok, hátha valaki rájönne)

Segítsen aki tud, légyszi!!


2010. júl. 21. 13:40
 1/2 anonim válasza:

szerintem béreld fel a környék legprofibb nyomozóját, jattold le, és mindent megtudsz.


kérdezz rá tőle személyesen és kész

2010. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezz rá.
2010. júl. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!