Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem megy? Más is van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy? Más is van így? Esetleg Lányok is?

Figyelt kérdés

Egy átlagos srác vagyok a többi közül...ámbár annyi külömbséggel, hogy nekem semmi nem jön össze kapcsolatok terén. Nem tudom mért. Próbáltam már ismerkedni de egyszerűen kudarcba fulladtam töbször is és emiatt teljesen elment a kedvem az egésztől. Amikor látom hogy mások párban járnak (persze fiu-lány páros) akkor rossz kedvem lesz és eszembejut, hogym ég nem is volt barátnőm, még nem is csókoltam meg egy lányt se. Mondták már többször is, hogy aranyos vagyok, meg helyes...de valahogy mégse jött össze. Igaz nem nagyon járok bulizni, de mindíg szívesen ismertem meg új embereket (és sok lányt ismertem meg az elmúlt időben). Nem vagyok az a kezdeményezős típus(ez a csalódások miatt), egy kicsi rávezetés kellene.


Más is van így? Ha neki sikerült kijutni az ilyen bajokból, hogy tette?


15F


2010. júl. 20. 20:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem tudok, mert nincs hova küldjek privit xD

Ha gondolod add meg az msned :)

2010. júl. 22. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!