Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem megy? Más is van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy? Más is van így? Esetleg Lányok is?

Figyelt kérdés

Egy átlagos srác vagyok a többi közül...ámbár annyi külömbséggel, hogy nekem semmi nem jön össze kapcsolatok terén. Nem tudom mért. Próbáltam már ismerkedni de egyszerűen kudarcba fulladtam töbször is és emiatt teljesen elment a kedvem az egésztől. Amikor látom hogy mások párban járnak (persze fiu-lány páros) akkor rossz kedvem lesz és eszembejut, hogym ég nem is volt barátnőm, még nem is csókoltam meg egy lányt se. Mondták már többször is, hogy aranyos vagyok, meg helyes...de valahogy mégse jött össze. Igaz nem nagyon járok bulizni, de mindíg szívesen ismertem meg új embereket (és sok lányt ismertem meg az elmúlt időben). Nem vagyok az a kezdeményezős típus(ez a csalódások miatt), egy kicsi rávezetés kellene.


Más is van így? Ha neki sikerült kijutni az ilyen bajokból, hogy tette?


15F


2010. júl. 20. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jaj!! Vlhogy nálam se jön össze, pedig kezdeményezős típus vagyok, most vagyok nagyon elszomorodva kábé fél órája megtudtam, hogy az a fiú aki nekem rohadtul teccik egy másik lánnyal jár:S pedig beszélgettem vele stb... és ennyit róla és most annyira rosszul vagyok hogy legszívesebben ordítanék!!:(
2010. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Együttérzek veled :S

Köszi a választ :)

2010. júl. 20. 21:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Talán mert csak 15 vagy...... :)
2010. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Édesek vagytok! :) Higgyétek el menni fog az ismerkedés (csajozás-pasizás) , a ti korotokban teljesen normális amit leírtatok, az is, hogy ekkora tragédiaként élitek meg! - pár év, és mosolyogni fogtok ezen, nem kell görcsölni! Tudom, mondani könnyű, de én is átéltem ezt, amikor valahogy sosem jött össze az amit, és akivel szerettem volna. Aztán teltek az évek, és ment minden mint a karikacsapás :)

27/L

2010. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2.: Azért mert "csak" 15 vagyok (most jöhetnék azzal hogy már inkább a 16-hoz vagyok közel, de minek) azthiszed hogy én nem vágyok kapcsolatra?.

3.: Köszönöm a választ :)

2010. júl. 20. 21:13
 6/11 anonim válasza:
Hát én is hasonló helyzetben vagyok...szinte teljesen illik rám amit leírtál, bár én lány vagyok. És én jobb híján elkezdtem úgy hozzáállni a dologhoz és mondogatni magamnak, hogy ha jön valaki igazán különleges személy az életembe, azt úgyis észre fogom venni és megpróbálom majd azt az alkalmat megragadni, nem kell amúgy sem összeállni minden jöttmenttel, ahogy sajnos elég sokan teszik. Addig, amíg meg nem történik ezen a téren semmi jelentős az életemben, addig élem a mindennapjaim. Ezzel a hozzáállással én mostanában sokkal jobban érzem magam.:)
2010. júl. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon szépen köszi a választ, és ahogy leírtad én is megpróbálom simán élni a mindennapjaimat, és úgy gondolkodni , ahogy te :)
2010. júl. 20. 21:22
 8/11 anonim ***** válasza:

második vagyok


félreértettél, a korod nem gúgyból írtam, csak azért, mert még nincs akkora tapasztalatod, hogy 10 ből 9 csajnál sikered legyen :) Ezt még van bőven időd gyakorolni, ne aggódj, menni fog minden.

2010. júl. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

21:62 : rendben így már értem :)

utolsó: nemérdekel a cigi

2010. júl. 21. 15:44
 10/11 anonim válasza:
küldj privit és dumálunk 14/l XD
2010. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!