Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átlagos lányoknak/nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos lányoknak/nőknek tényleg nehezebb?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom a 18-24 éves szingli lányok egy részétől (mindenkitől persze) hogy hiába szeretnének komolyabb kapcsolatot, mert a 18-30as pasik nagy része, csak alkalmit akar, vagy aki tényleg kapcsolatra vágyik az, hogy is mondjam, nem a legszebb, legigényesebb kategória. A szép lányoknak ennyivel könnyebb vagy ma már kb senki nem akar kapcsolatot? Átlagos, helyesebb pasik kihasználják azt, hogy van alkalmi punci, “kevesebb gonddal”, mint kapcsolatot fenntartani ugyanazzal a puncival?
2019. dec. 28. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam kifejezetten szépnek, abszolút passzolok szerintem az átlagos kategóriába, de sosem volt problémám a pártalálással, pedig még csak nem is kerestem soha kifejezetten, mindegyik csak úgy alakult...
2019. dec. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyan férfiakkal aki, igényes, dolgozik/tanul, intelligens volt vagy csak csak átlagkörüli? Vagy akkor te nem vagy átlag lány😅
2019. dec. 28. 15:14
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, mert más korosztály vagyok hála az égnek, de ha fiatalabb lennék is inkább lennék egyedül, mint bárkivel aki "punciként" emlegeti csak a nőket.
2019. dec. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sokszor azt tapasztalom, hogy a nagyon jóképű srácok beképzeltek, vagy üresek, és kihasználjak a helyzetüket, nagyon válogatnak is. Ha valaki sokkal átlagosabb, az nem fog azon agyalni szerintem, hogy hmm, még mennyi csajnak bejövok, örül, hogy egyáltalán randizik vele valaki.
2019. dec. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A saját tapasztalataim alapján azt tartom a legnagyobb nehézségnek, hogy önmagamért szeressen egy férfi, ne csak azért akarjon megismerni, mert szeretne egy barátnőt, hanem azért, mert *én* tetszem neki. Nálam eddig mindig csak olyan, minden méltóságukból kivetkőzött srácok/fiúk/férfiak próbálkoztak, akikről ordított, hogy valójában magasról szarnak rám, csak már a haveroknak is mind van barátnőjük, ők is dugnának már, de a jó nők mind elhajtották őket, én meg olyannak tűntem, aki esetleg ad majd egy esélyt nekik, mert mást úgysem érdeklek. Az elvárásaik is azon alapultak, hogy majd biztos annyira hálás leszek, amiért rám fanyalodtak, hogy mindent is megteszek értük, még akkor is, ha ők a nagy nullát tették az egész "kapcsolatba".

Egy csinos, szép nővel ilyen nem történne meg, mert eleve méltóság kell ahhoz, hogy valaki bepróbálkozzon nála, szóval nem ő lesz senkinek a "z terve", ha más nem jönne össze. Ha pedig összejön, akkor annyira becsülik a férfiak, hogy ők is igyekeznek tenni azért, hogy mellettük maradjon.

Qva megalázó, mikor ismerkedés során te is tudod, hogy valójában nem tetszel a másiknak, csak "ló híján szamár" vagy, ő is tudja, mégis neked kell szinte elnézést kérned, amiért elutasítod.

2019. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Mindegyik intelligens volt, tanult vagy dolgozott és az igényesség is lemondhato volt róluk, bár kérdés, hogy ez nálad mit takar. Nekem bőven elég, ha egy pasi rendszeresrn tisztálkodik, rendben tartja a fogazatát, tiszta ruhát húz. Nem elvárás, hogy mondjuk a legtrendibb cuccokat hordja, 200 ezer forintos órája legyen, öltönyt hordjon minden nap és szoliba járjon.

Viszont külsőleg mondhatjuk, hogy átlagosak voltak, nem a kifejezetten jó pasik, de nekem bejöttek és az pont elég.

2019. dec. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elmondható*
2019. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam is az a helyzet, mint az elsőnél, teljesen átlagos nőként (tipikus kis szomszédlány szürke egérke) soha nem volt gondom a pártalálással. Szerintem részben a kérdésben szereplők személyisége, részben pedig a hely, ahol ismerkednek számít. Én mindig társaságon keresztül ismertem meg a pasijaimat, és bár alapból sosem vetettem meg az alkalmi kapcsolatot, valahogy mindig úgy alakult, hogy többet akartak annál, gondolom mert a személyiségeink akkor, abban a helyzetben jobban passzoltak a sima dugás szintjénél. És amúgy mindegyik pasim inkább az átlagosnál egy kicsit jobb volt, akár megjelenés, akár intelligencia, akár anyagiak tekintetében, szóval még csak azt se mondhatom, hogy csak a "csúnya" pasik fanyalodtak volna rám, mert ez sem igaz.
2019. dec. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!