Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy Lánnyal szeretnék összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SimsonboyZ kérdése:

Egy Lánnyal szeretnék összejönni! Mit csináljak az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány!Nagyon kedves és szép is de nem tudom hogy hogyan kezdjek neki udvarolni!féjszbúkon egyszeg azt írta hogy hiányozni fogok neki de nem tudom hogy hogy értette!

Segítsetek Lányok is írhatnak hogy hogyan vegyem ezt! én igazságszerint totál belezúgtam a csajba de nem tudom hogy tudnám azt kideríteni hogy vajon érez e irántam valamit????


Köszi:Gergő 14/F


2010. júl. 20. 18:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát haver ezt neked kellene kiderítened :) Én is kaptam iwiwen egy üzenetet a csajtól hogy puszillak elkezdtem beszélgetni vele és azóta már a barátnőm :D 14/F
2010. júl. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Bocsika, de 14 évesen nem állsz készen egy kapcsolatra

26/L

2010. júl. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ja és elég szar ilyen korban szerelmesnek lenni mert úgyis szakítás lesz a vége :(
2010. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2. kommentelőnek: gondolom nem voltál még szerelmes 14-éves korodban és nem volt kapcsolatod ezért írigykedsz?
2010. júl. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
14 évesen miért ne lehetne barátnője?? Ez már természetes ebben a korban. Én azt mondanám, ha egy lány ilyen üzenetet küld akkor az jelent valamit.Kérd el az msn címét, ha még nincs meg, mondjuk így: Szia, ha hiányozni fogok akkor add meg az msn címed, hogy ne hiányozzak annyira, ezzel majd enyhűlnifog:);) Küld el neki mondjuk ezt. Ő jelezte neked, hogy tetszel neki, most pedig te jelezd neki, hogy nem feleslegesen fáradt. Szerintem bejössz neki. Először beszélgess vele, aztán utalgass rá, hogy bejön neked :) sok sikert /egy lány Ha van kérdés tedd fel szívesen segítek :)
2010. júl. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Miattam "járhattok", csak gyereket ne csináljatok.

2. kommentelő

2010. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

a 2.kommentelővel egyet értek..én sem akarok gyereket:D

az 5. kommentelőnek szívesen fogadom a tanácsait ha ezeket megtettem:D

2010. júl. 20. 22:32
 8/16 anonim ***** válasza:
Oké, akkor csináld, meg, és szólj :)
2010. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

26 éves nő létemre baromi irigy vagyok .........

Foghatjátok egymás kis kezét ....

:))



2. kommentelő

26/N

2010. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2. kommentelő egyszerűen siralmas vagy :D Mostmár 100% biztos vagyok benne hogy ez kimaradt az életedből :)
2010. júl. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!