Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Így elhívhatnám a lányt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így elhívhatnám a lányt még talira? (bövebben még kifejtem)

Figyelt kérdés

Tehát a neten megismertem egy lányt de ennek már több hónapja. Felvettem őt msn-re. Elkezdtünk csevegni. Sőt ő volt az aki rámírt, hogy szia megismersz? :). És elkezdtünk csevegni. Egész jól elvoltunk. Sose volt unalmas a beszélgetés sokat nevetgéltünk msn en is. És éreztem, hogy ebből lehet valami, merthogy éreztem a lányon hogy kedvel. Így vettem a bátorságot kb 2 hónap msnezgetés után, hogy jó lenne talizni... És ő lemondta. Ezen picit meglepödtem, nem értettem mért nem akar, amikor minden jó? Mondta, hogy majd legközelebb most nem jó neki...jó mondom, oké. (lehet itt követtem el a hibát? :S) ezután egy hónap eltelt...és most megint elhívtam volna talizni. Felmentem az msnre dumcsizni vele. Erre írja, hogy bocs rossz hírem van. Vagyis számodra rossz. Összejöttem egy másik sráccal, és már vele járok, de ez még elég friss még csak 1 hete. Ezt írta ő. Hm mondjuk egyébként feltünt nekem, hogy mással is beszélget az utóbbi napokban. De ennek ellenére még próbálkozhatok őt elhívni találkozni? Azt írnám neki, hogy szerintem annyit megérdemelünk, hogy ennyi hónap után talizzunk. Egy esélyt megérdemlünk ketten. És utána döntsd el, kit választasz. Szerintetek próbálkozzak, vagy inkább már ne? Vagy ha igen hogy hívhatnám el talira, mit írjak neki?

Köszi hogy elolvastad. És légyszives ha van véleményed ezzel kapcsolatban akkor oszd meg velem.


2010. júl. 20. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem próbálkoznék, ha veled cicázott de felszedett valaki mást, nem ér meg annyit. Majd szól, ha akar valamit.
2010. júl. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem próbáld meg! :)
2010. júl. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyet nehogy irj hogy "egy esélyt megérdemlünk" meg hogy "aztán majd választasz" - ezekkel a kezdet előtt bebukod.
2010. júl. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sokat vártál, tartsd meg barátnak és ha azzal a pasival nem sikerülne neki akkor hajrá
2010. júl. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Látjátok ezért a kedvenc söröm a Beck's:


Egyszer élsz, kezedben a kulcs.


Ha tetrszik a csaj próbáld meg a lehetelen-t is. Nálam is már bejött, de holnap este egy talira is kellene jöjjön :D

2010. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2 hónap MSN hülyeség.

1 hét után kellett volna elhívni.

Én ugyan így jártam egy csajjal, hogy kb 3 hónapig beszéltünk és mindig mondta, hogy majd találkozunk és egyszer csak bejelentette, hogy talált egy másik fiút.

Mondtam neki, hogy legalább találkozhatnánk egyszer dumálni de nem akart már. :(

Mérges voltam de tovább léptem.

Jelenleg van barátnőm de nagyon nehéz volt felszedni.

Normális nem ribanc lányokért tényleg meg kell küzdeni.

2010. júl. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a srácot, akivel elkezdett járni, annyi ideje ismerte mint téged, csak te voltál neki az aranytartalék, ha vele nem jön össze akkor majd veled.

Szerintem ha annyira nem becsült, hogy 2 hónap msn-ezés után nem volt hajlandó veled találkozni, akkor nem érdemli meg, hogy még küzd érte.

Megjósolom neked, hogyha csalódik a másik srácban, akkor téged akar majd. De nekem is az a véleményem, hogy ezt már ne várd meg, hanem lépj tovább, keress egy másik csajt aki megérdemel!

Sok sikert!

2010. júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!