Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok vele? Nem gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok vele? Nem gáz?

Figyelt kérdés
van egy csaj aki tetszik.kicsit ribancosan viselkedik az vele a bajom. egyébkeént tetszik nagyon csak nemtudom érdemes e vele akármit is kezdenem. rövid /1 éjszakást nemakarok.
2010. júl. 20. 10:57
1 2 3
 11/21 Funktasztikus ***** válasza:
hagyd esélytelen nem fog komolyan venni
2010. júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
randira hívtam. megyünk is. szerelmes nem vagyok ugyan(még) de érzem beleszeretek hamarosan. de ha nincs túlsok esélyem hogy váltoizna 1 picit akkor inkább elkerülöm hogy ne okozzakm fájdalmat magamnak.
2010. júl. 20. 11:14
 13/21 A kérdező kommentje:
az a baj hogy sohase vesz egyikse komolyan. csak játszanak velem. lehet ebből is csak ez lenne. de mivan ha mégsem? és életem végéig bánnám....lehet..
2010. júl. 20. 11:15
 14/21 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy, tapasztalatnak mindenképp jó lesz, bár szerintem valszeg csúnya vége lesz, ha ilyen a csaj. De azért sok sikert!:)
2010. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

26 vagyok. annyira már nem fiatal. rengeteg elbaszott kapcsolatom volt. mindig kihasználtak lekezeltek nemvettek komyolyan..

a lényeg hogy nemtudok dönteni.

és véletlen se akarok egy futó kapcsolatot.

komolyabbra, többre vágyok már.

2010. júl. 20. 11:31
 16/21 anonim ***** válasza:

Lehet hogy pont azért ribancoskodik hogy felhivja a figyelmet magára!

lehet hogy pont téged akar ezzel fantáziálásra birni!

És kitudja ha össze jönnél vele lehet hogy megváltozna és minden jó lenne!

Próbáld ki és ha csak csinálja akk beszéld meg vele a dolgokat!

2010. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ugorj bele. Lehet még egy csalódás, de lehet egy nagy szerelem is. Te is így gondolod. Rajta!
2010. júl. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

énis arra gondoltam hogy így akarja magára vonni a figyelmem. beszéltem pár szót az egyik barátnőjével aki szerint ribanckodik mostanában. bár tény hogy ez a barátnője sokkal rondább. lehet csak írigységből mondja.. és nemistudott mit mondani hogy miben nyílvánul meg a ribanckodás.

csak én már exrta elővigyázatos vagyok. félek minden csalódástól.

2010. júl. 20. 11:41
 19/21 anonim ***** válasza:
Az más, azt hittem, hogy olyan 20 év körüli lehetsz. Akkor viszont azt mondom, hogy időpazarlás, mert nem hiszem, hogy pont most komolyodna meg, és mint irtad is, nem hiányzik több csalódás. Ő még nagyon fiatal, és hát a viselkedése alapján nem hiszem, hogy érett lenne egy olyan kapcsolatra, amire neked szükséged van. Persze neked kell dönteni, jól is elsülhet, de elég kicsi rá az esély, szerintem.
2010. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, csak ne remélj túl sokat, és akkor nem taknyolsz akkorát! :)
2010. júl. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!