Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most tenyleg hibas vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tenyleg hibas vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap egy kis osszejovetelt tartottunk mivel jarok egy csoportba(tanc) es a fiummal megbeszeltuk hogy talalkozunk.mondtam neki hogy nem tudok sokaig maradni max 10 perc mert meg a tobbiekkel is akarok lenni-johaverok.azt mondta oke.ott voltam vele vagy fel orat (nem vettem eszre hogy eltelt az ido) majd amikor mondtam hogy mar visszakell mennem elkezdett buffogni hogy nem akarok vele lenni es csak le akarom razni es fontosabbak a barataim mint o.kesobb irta smsben hogy beke veled.es mikor kerdeztem hogy ez most szakitas nalad azt valaszolta hogy talan.vegul nem szakitottunk..szerencsere.en szeretem ot nagyon.nem akarom megbantani.en nem kellett volna eljojjek vagy o sertodott meg oknelkul?
2010. júl. 19. 17:47
 1/4 A kérdező kommentje:
egyebkent 15/L
2010. júl. 19. 17:48
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem a srác fújta fel az egészet, nem a te hibád. az embernek a barátaival is kell lennie, és az már rég rossz ha így be akar korlátozni és megsértődik ha másokkal is vagy.

20

2010. júl. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha megbeszéltétek, hoyg ez így lesz, akkor az ő hibája
2010. júl. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ő sértődött meg ok nélkül. sztem mond neki h szakítsatok... ha belemegy akkor már nem szeretett, ha megijed és szomorú, akkor meg visszaadtad neki ezt az oktalan sértődést.
2010. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!