Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudom megcsókolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom megcsókolni a lányt, ha már bízik bennem?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy ha már közvetlen vele a kapcsolatom.Mégsem szexuális jellegű,még kicsit sem.
2010. júl. 18. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
A száddal.
2010. júl. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem hogyan tudom elérni, hogy megcsókolhassam.
2010. júl. 19. 00:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
vársz 1 pillanatra ha megáll a téma akkor a szemébe nézel egy ideig majd a szájára, visza a zemébe ezután, aztán közeledj felé, döntsd el a fejed és ha ő is közeledik akkor csóókold meg...ha meg nem akkor elfog hajolni.
2010. júl. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Velem volt már ilyen, épp magyaráztam egy feladatot a fiúnak, én a füzetet néztem, ő engem, ránéztem és kérdeztem h érted? és elakadt a szavam, mert nagyon közel volt hozzám, aztán csak néztük egymást, a szivem csak úg ydobogott, de vissza lenéztem a füzetre, mert nem lehet köztünk semmi... amugy pontosan úgy, ahogy a másik leírta, oylan szép. :) majd ird meg hogy alakult :)
2010. júl. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a másik változat, h ha félősebb vagy :) én így kaptam mindkét barátomtól az első csókot, szerintem ez is szép :)

szóval ültök valahol, a lány feje a válladon. átkarolod, magadhoz húzod. egészen odafordítod a fejed hozzá, esetleg adsz puszit az arcára. ha ő is akarja, akkor feléd fogja fordítani a fejét, és innentől csak rajtad múlik, hogy megtalálod-e a száját :)

ez azért is jó, mert így a lánynak is kell hozzátennie egy keveset, és biztos h nem lesz az, h letámadod, ő meg ellök magadtól.

2010. júl. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
persze köszi, először az átkarolásig is el kéne valahogy jutni.
2010. júl. 19. 00:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs köztetek szexuális töltet, akkor inkább hagyd, mert barátnak néz. Előbb duma a szexről, majd jöhetnek a tettek.
2010. júl. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
van köztünk szexuális töltet, de még nem ölelgetjük egymást, pont ezt szeretném valahogy elérni.
2010. júl. 19. 00:23
 9/10 anonim válasza:
Figyelj! Legyél bátor, ha szeretnéd megcsókolni, és úgy érzed hogy a pillanat elég romantikus egyszerűen közel hajolsz hozzá a szemébe nézel és szájon puszilod. Lehet a lány is félénk, és nem mutatja ki hogy ő is szeretné, emiatt te sem mered mert félsz hogy hülyének nézne ez után. Pedig nem így van! Ha ezt megteszed neki is tetszeni fog. És miután a szájra puszi megvolt, jöhet a csók. Bátorság tesó;)
2010. júl. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
van köztünk szexuális töltet, de még nem ölelgetjük egymást, pont ezt szeretném valahogy elérni.
2010. júl. 19. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!