Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma megpróbáltak megcsókolni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma megpróbáltak megcsókolni, de én nem tudtam mit kell csinálni?!

Figyelt kérdés

Előtte még nem csókolóztam és nem tudtam, hogyan mit kell csinálni, elég kínos volt. Mit kell tennem, hogy legközelebb ne égjek be?


Tudom ez most éretlen kis 'libaságnak' tűnik, ám nem vagyok már kicsi csak még nagyon tapasztalatlan. L/18


2011. szept. 7. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki sztem majd belejössz később=)minden csak gyakorlás kérdése.
2011. szept. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia, most nem leszek bunkó.


figy, nem gáz, én amikor először megpróbált valaki megcsókolni nagyon durva röhögőgörcsöt kaptam. :)

amúgy adj puszit a szájára, nyalogasd, szopogasd az ajkát. nem kell rögtön nyelves.

ahogyan jólesik :)

2011. szept. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van... illetve legyen 3.

1 pofon ütöd, mert csak.

2 azt mondod hogy ez nem fog menni

3 vissza csókolsz...

2011. szept. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. Ha nem akartad, akkor pofon kellett volna vágni!

2. Ha akartad akkor csak hagyni kellett volna!

3. Ilyenkor, nem kell izgulni! Csak játsz az ajkával! Ne görcsösen, hanem élvezetből, érzéssel!! Harapdáld szopogasd, nyalogasd, de csak finoman, és ne kiskutya módjára! Tök egyszerű dolog! Nem ronthatod el! Ha mégse jönne össze, akkor kit érdekel? Nem jegyre megy!!!!!

2011. szept. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Igazából a fogam "zavart kicsit"...:(
2011. szept. 7. 21:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Legközelebb legyen nálad rágó.


Amúgy leírnád hogy mi történt?

2011. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Miért legyen nálam rágó? Ha meg akart csókolni, csak nem volt büdös a szám! :-)


Egyébként semmi extra: sétáltunk a parkban, leültünk egy padra elkezdte puszilgatni az arcomat majd a szám és megpróbált meg csókolni, csak én nem tudtam, hogy mit tegyek, bár megpróbáltam, de nem sikerült így lehajtottam a fejem a vállára. Ő meg csak átkarolt.

2011. szept. 8. 21:10
 8/9 kovpet ***** válasza:

"lehajtottam a fejem a vállára. Ő meg csak átkarolt."


Ez nem a beégés kategóriája szerintem, sőt. :)

Teljesen jó így, csak csók nem volt. Még :)

2011. szept. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 21:10


Te írtad, hogy a fogad zavart!!!

Gondoltam h nem tudtad akkor ott megmosni és lepedékes volt a reggeli kajától vagy ilyesmi.


Vagy mégsem a szájhigiéniád miatt nem akartad?

2011. szept. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!