Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a kulcs egy tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kulcs egy tökéletes randihoz? Eddig egy randim sem sikerült.

Figyelt kérdés
Már 18 vagyok és igen cikinek érzem hogy nem volt még csajom.Pedig alapjáraton egy jó fej csávó vagyok.A randijaim még se jöttek össze.Lehet hogy túlságosan odafigyeltem a lányra akivel randiztam?Lehet az a baj hogy nem voltam elég magabiztos?Mindig a csajnak adtam igazat és próbáltam kedves lenni.A randik után meg jött az hogy csak legyünk barátok én meg vertem a fejem a falba hogy hogy lehettem ilyen "nyálas".1 hét múlva találkozok egy lánnyal mit tanácsoltok hogy vele jó legyen minden?Hogy fellángoljon az a bizonyos szikra?
2010. júl. 18. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne legyél papucs. Ne helyeselj mindent. Ha van véleményed mondd el még ha az ütközik is a csaj véleményével.

Pl ha egy csaj megkérdi, hogy leüljünk akkor mondd azt, hogy igen és ne azt, hogy nem tudom dönts te. Nem szeretik az ilyen bizonytalan csávókat.

Ne látszódjon rajtad, hogy nagyon izgulsz és ez miatt tutyi-mutyinak tűnsz.

2010. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Baromira közhely, de "add magad"!
2010. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ez a lány randizik veled, akkor...

- helyesnek tart --> jó pasi vagy a szemében --> nyert ügyed van nála --> használd ki, és legyen önbizalmad. nincs rosszabb egy tutyimutyi pasinál. kérdezd meg, hogy ő mit akar (pl. merre szeretne menni), de neked nem kell elfogadnod, ha úgy látod, hogy máshova jobb lenne. csak tálald jól. ;) te vagy az alfahím, te irányítassz, sugározd ezt.

- jó fejnek tart --> add önmagad.

hajrá! :)

17/L

2010. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!