Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » MINDENKI! Ezt a dolgot nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MINDENKI! Ezt a dolgot nagyon nem értem!? És lécci értelmes válaszokat adjatok!

Figyelt kérdés
Randiztam egy sráccal akivel eleinte tök jól elvoltunk, hülyültünk, dumcsiztunk. Később megcsókolt és én visszacsókoltam. A csók után viszont megváltozott teljesen, alig mert a szemembe nézni, 2 percenként nézte az óráját és kitalálta h fél óra múlva haza kell mennie. Még aznap este megkérdeztem hogy mi volt a baja de nem mondta el... szerintetek mi lehetett a baja? Értelmes válaszokat adjatok lécci! :(
2010. júl. 18. 19:09
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

A kérdezőtől kérdezem: Te hogy gondolod, jól csókolsz?

Zavarban volt a srác, vagy inkább kiábrándulást láttál rajta?

2010. júl. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Sajna,mi nem tudjuk a választ,csak a fiútól tudhatod meg!Kérdezd meg mégegyszer,lehet csak gátlásos a lelkem!
2010. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Rágó nem feltétlenül segít ha túl sok lyukas fogad van vagy emésztési problémáid vannak.

Rossz leheletet okozhatja emésztési probléma, mandula és lyukas vagy szuvas fogak.

Szóval!

Sorrend fogorvos-->háziorvos aki beutalót küld valamilyen szakorvoshoz aki megállapítja, hogy van e emésztési gondod, a manduláddal ugye nem tudsz mit kezdeni.

2010. júl. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Istenem, jóhogy nem szív transzplantációra nem külditek szegény kiscsajt, azért mert debilek vagytok!

Mint már mondtam, lehet h tényleg dolga volt, f@szért kell túlbonyolítani azt, h a srácnak miért kellett hazasietni...pofon egyszerű: MERT, MENT! Dolga volt, halakat etetett, vagy a franc tudja, de így történt, nem kell bele vizionálni, méég egy emésztési problémát is:D

Nem is értem ezt...:D

2010. júl. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Mer biztos csalódás érte...mimás hallod...tuti elmenne veled 1 körre de ztem többre nem...
2010. júl. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Tudod ezzel csak az a hiba, hogy sehogy sem tudom elképzelni.

Nekem, ha t időben dolgom lesz azt megmondom a lánynak amikor odaérek a randi helyszínére. (vagyis inkább amikor ő is odaér)

Ha a csók előtt semmi nem volt, utána meg hirtelen elkezdte az óráját nézegetni és lelépett, az nem ez az eset. (szerintem)

Ettől függetlenül NE az orvossal kezdd hanem egy őszinte barátnőt kérdezz meg hogy egyáltalán büdös-e a szád. (Ha van tesód még jobb)

Ugyanis felmerültek itt más lehetőségek is, és szerintem nagyon is elképzelhető akár az is hogy nem tetszett neki a csók, de tényleg akár el is élvezhetett, vagy rájöhetett a szapora. (Ki hogyan mondaná meg a csajnak első randin? Én tuti sehogy: Bocs, de dolgom van.)

2010. júl. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!