Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Értitek azt, hogy miért...

Értitek azt, hogy miért ponthozhatja mindenki a válaszokat és nem csak az aki a kérdést kiírta?

Figyelt kérdés

Szerintem az a lényeg, hogy annnak legyen hasznos a válasz aki a kérdést feltette és ne mindenkinek. Nem értem, hogy ez mért nem igy van. Vannak olyan kérdések aminek a nézeteivel nem mindenki ért egyet (pl kutya a lakásba, abortusz, verés a gyereknevelésbe stb) ezért ha valaki a válaszolok közül egyetért a kérdezővel persze, hogy le lesz pontozva a válasz, mert más nem úgy gondolja a dolgokat, de attól még a kérdező igen is hasznos választ kapott. Én pl egyszer egyetértettem azzal, hogy kutyával és gyerekkel lehet egy lakásba élni, mert a kérdező erre volt kiváncsi és ezért erre válaszoltam, de persze jol le lettem pontozva, mert sokan ezt nem így gondolják, de attol én még a kérdezőnek igen is hasznos választ adtam. Ilyenek miatt jol le van pontozva az ember és úgy néz ki mintha nem is adna hasznos válaszokat.

Szerintem úgy lenne a legigazságosabb, ha csak az pontozhatna aki a kérdést feltette.


2010. jan. 9. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
A kérdező is simán lepontozza a jószándékú válaszolót ha az nem ad neki igazat! Sokan ilyen éretlenek még, és akkor ugyanott vagyunk.
2010. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
erre csak azt tudom mondani, hogy sz@rd le:D tegyük fel lenne egy kérdés: amerikai lennél vagy magyar? egyértelmű , hogy aki amerikai lenne le lenne pontozva, pedig ugyanúgy hasznos választ adott...csak hát lehet valakinek volt egy olyan tapasztalata, hogy pl kutyával volt és kisgyerekkel lakásba és neki nem jött be...stb nem kell ennek nagy feneket keríteni:D
2010. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Eddig "legkedvesebb" lepontozottjaim a "Szerinted melyik a legszebb lánynév",és az orrszívó beszerzésére adott összes válasz lepontozása.

Nem sok értelme van szerintem így,meg egyáltalán sehogy.Lehet,h valakinek pont az a válasz hasznos,ami másnak nem,és főleg a szórakozásból lepontozókat nem lehet most kiszűrni.

2010. jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
89%
Ezt én sem értem. A minap én is feltettem egy kérdést, nekem mindegyik válasz hasznos volt, mégha kicsit durván fogalmazott a válaszadó, de akkor is igazat adtam neki, mert tapasztaltabb anyukák véleményére, tapasztalataira voltam kíváncsi és meg is kaptam rá a választ. Erre valaki szegényt úgy lepontozta, hogy csak na, pedig nekem szólt a durva megjegyzése (és mint mondtam, igaza volt, csak kicsit keményebben fogalmazott), nem a többi olvasónak.
2010. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
80%

Szinte mindig van a pontozásokról téma, de szerintem nem sok értelme van.

Konkrétan én nem is foglalkozom a pontokkal és nem is értem, honnan lehet tudni, hogy LE VAGYOK PONTOZVA.

Az a 1/2-1 óra amit itt töltök, ha alszik a babám, akkor inkább informálódok és kérdezek.

Szerintem van olyan unatkozó, jóindulatú emberke, aki csak a pontozásért látogat el ide a fórumra, vagy, hogy leszóljon másokat ahogy tapasztalom.

Tényleg, miért lényeges a pontozás???

És honnan tudom, hogy most le leszek pontozva??

2010. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
ha visszanézed egy régebbi válaszod,alatta látszik,h ez a válasz x%-ban volt hasznos,ha pontozott valaki.Várj,pontozlak,mindjárt láthatod.:)
2010. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Amúgy engem sem érdekelt a pontozás eddig, csak sokszor láttam már olyat valakinek azt irták, hogy meglátszik rajtad, hogy milyen hasznos válaszokat adsz ha csak 60%os vagy. Lehet, hogy valaki hiába ir jó választ a kérdezőnek az akkor is hülyeségnek tartja mert látja, hogy amúgy mások szerint nem ad hasznos válaszokat.
2010. jan. 9. 16:22
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudjátok mi legyen? Aki ide ír pontozzunk mindenkit 100%osra :D :D :D Persze csak akkor ha hasznos választ ad ;-)
2010. jan. 9. 16:23
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hahaha.Úgy látom,erre járt a notórius lepontozó.
2010. jan. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaja,sokakat zavar! Levele! Amúgy régebben moderátor mindig válaszolt az ilyen kérdésekre,most hol vannak?! Sztem látják ők is h szarul lett kitalálva,semmi értelme, de már nem foglalkoznak vele, hát szép mondhatom! :/
2010. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!