Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek milyen egy jó Facebook/iwiw ismerkedőlevél?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy 25 éves, vagány,értelmes lánnyal megismerkedni.(Ő sajnos egyáltalán nem ismer engem.)Sajna élőben nem tudom semmilyen alkalmas helyen elérni.Gondoltam Iwiwen vagy Facebookon írok neki jobb híján ismerkedőlevelet. (Tudom,ezek nem kifejezetten erre valók, de nem tudok jobbat..max. nem válaszol és törli)Lányok, szerintetek hogyan nézzen ki egy ilyen első levél?Van valami humoros/díjazandó ötletetek?Köszönet.
2010. júl. 18. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elsőő:D:D naggggyon kiráky vaaagy:D:D Te vagy a példaképem, komolyan
2010. júl. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első xD legjobb dolák-saly <3
2010. júl. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:-)


Nem rossz, de jelen esetben kifejezetten nem a Dolák-Salys célkitűzésről van szó:-)

2010. júl. 18. 19:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Sablon szöveget akarsz vagy valami különlegeset?
2010. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak érdekelne,női szemmel kb. milyen az a levél,ami nem tolakodó, ámde mégis érdeklődést kelthet. (Jó, persze nyilván utána az adatlap-fotók döntőbbek.)Hiszek abban, hogy az első benyomás eléggé sorsdöntő..
2010. júl. 18. 20:24
 7/7 anonim ***** válasza:
hát én annak örülnék ha egy srác normálisan leirná h szipmi vagyok és egyenesen megkérdezné h szeretnék e tőle valamit..de ezt lehet csak én gondolom igy:)
2010. júl. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!