Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy fogjam meg a kezét a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogjam meg a kezét a lánynak a 2. randin?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy csak simán fogjam meg mint az oviban volt szokás vagy csúsztassam át az ujjaimat az ujjai között(szerelmesek szokták).

Tudom hülye kérdés de még nem volt barátnőm.

A csaj 16 éves.


2010. júl. 18. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem csúsztasd!:)
2010. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen, ahogy a szerelmesek szokták!! Am simán belecsúsztatod, aztán nézed, mit szól hozzá.
2010. júl. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csúsztasd szerintem is :)
2010. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 sonyk750i ***** válasza:
Mondok egy jó trükköt. Mond ezt: "Kíváncsi vagyok valamire." Fogd meg a kezét és a tenyerébe rajzolj köröket. Mond ezt: "A legtöbb lánynak csikis a tenyere, kíváncsi voltam, hogy neked is-e." Aztán meg ne engedd el vagy simogasd a kézfejét vagy csikizd tovább VAGY csak egyszerűen fogd meg. Ha nem akarja akkor úgy is el fogja húzni! Hajrá! 19F
2010. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

El sem hiszem, hogy értelmes kommentek jöttek. :)

Akkor úgy teszek ahogy mondtátok.

2010. júl. 18. 19:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy elkezdte nézni a kezemet és mondta, hogy milyen szép nőis kezed van. Közben fogta és nézte. Majd ahogy a szerelmesek szokták megfogta a kezem:) Szerintem aranyos volt.
2010. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én pedig mondtam a lánykának, hogy fázik a kezem, majd kis idő múlva megfogtam a kezét


19/F

2010. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a kezeddel....
2010. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hát a miénk nagyon romantikus volt.sétáltunk a dunaparton elültünk egy padra.és mondta hogy azon a fán van egy madár.átemelte fölöttem a kezét közben átölelt és mutatta merre nézzek.aztán megcsókolt....szerintem ez bejön minden csajnak....de a csúsztatós módszer is jó ha csak sétáltok. sok sikert
2010. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!