Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez szerintetek mit jelenthet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki tetszik nekem. Azt tudom róla, hogy nagyonnagyon félénk.


Nem nagyon köszön senkinek, de nekem mindig. Állandóan néz, de mikor ránézek legtöbbször elkapja a szemét, vagy annyira néz tovább hogy már kínos.. :D

A legjobb haverjával elég jóba vagyok, és mikor jönnek velem szembe ez a bizonyos legjobb haver eléggé mosolyog(majdnem nevet).de ez csak akkor van, ha ottvan vele a kiszemeltem.


A multkor állunk vagy 30 méterre egymástól, én a barátnőimmel vagyok, és az uncsitesómat babusgatom(2éves) Barátnőm megszólal"ez a csávó nagyon néz tégedd. lépjél arrébb hagy lásson jobban." én odanézek

éa rögtön elkapta a fejét, de előtte min. 2 percig bámult.

Meg mingig felhúzza a szemöldökét ha a szemébe nézek.

a suliban, az aulában ültünk a csajokkal, ő meg a haverjaival elment mögöttünk legalább 2szer.(pedig amúgy sose jönnek le az alsó szintre..)


szerintetek ezek jelentenek valamit, vagy sem??


14/L


2010. júl. 18. 00:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
na hát ezaz.. de gőőzöm sincs h hogyan..
2010. júl. 18. 01:28
 12/18 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá és mond meg neki hogy "ne bámuljá mert beverem a pofád"


na jó viccet félretéve


menj oda hozzá beszélgessetek kérd el az MSN címét,telószámot aztán a többi alakul.

2010. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

nem minden kocka kövér Xd

hát akkor mondd meg a haverjának h tapogatózzon ;D

2010. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Beszéltem a haverjával, és azt mondta h neki nem kell csaj még egy jó darabig, és h nem is teccik neki senki.. :(
2010. júl. 18. 22:06
 15/18 anonim ***** válasza:

jaj hát persze hogy ezt mondja, mert biztos nem akarja bevalani a haverjának h tetszel neki mert fél h megtudod és viszautasitod vagy valami:D?D

azt javaslom ved fel a fiut msn-re és mond el neki mit érzel, figyelj nincs mit veszitened =] ne félj csak cselekedj

sok sikert:D:D

16L

2010. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

köszii. fúú hát reméélem.. csak ők mindent elmondanak egymásnak..elvileg.. XDD


nade köszi a tanácsot. (:

a gáz csak az h sosincs fent msnen.. :S

2010. júl. 19. 23:03
 17/18 anonim ***** válasza:

Hát érdekes, hogy a pasi testbeszéde meg a haver elmondása tökre ütik egymást...

Nem vagyok híve a kezdeményezésnek (lány vagyok), de megérné odamenned hozzájuk, mikor a srác a haverjával van, kedvesen mosolyogni, és akár az időjárásról szólni pár szót...És ha akar tőled valamit, akkor látni fogod a reakcióján, bár ha ennyire félénk, nem tudom, mer-e lépni, főleg a haver előtt.

Vagy nagyon nyuszi a srác, vagy nem tudom...

DE várj csak..:D Mi lenne ha a legspontánabb, legőszintébb lennél? Oda mész hozzá: figyi, észrevettem, hogy nézel, de miért?

2010. júl. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Szerintem az lesz, hogy majd odamegyek hozzájuk "mert beszélnem kell a haverral" és majd elejtek pár kedves szót a srácnak is. Majd meglátjuk, hogy reagál.. (:
2010. júl. 20. 12:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!