Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, jó ötlet első randihel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jó ötlet első randihelynek egy macskás kávézó?

Figyelt kérdés

Több helyen nyílt ilyen macskás kávézó, ahol szabadon vannak macskák, lehet őket simogatni, meg játszani velük.


Első randihelynek jó ötlet szerintetek?


Talán könnyebben feltudnának oldódni, ötletes, meg látnák hogy bánok a cicákkal... ;)



2019. okt. 30. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Tökéletes!
2019. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Savlekotő ***** válasza:
100%
Ha nem allergiás a macskaszőrre akkor jó ötlet.
2019. okt. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A lánytól függ, ha szereti a macskákat (és a kávét), akkor biztos tetszene neki. Ha utálja őket, allergiás rájuk és egyébként 18 macskavadász harci kutyát tart otthon, akkor más helyet ajánlanék.
2019. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene nagyon, szoktam egyedül is odajárni.
2019. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem allergiás és szereti a macskákat akkor jó választás. Ezt mérd fel először. Aki szerint állatnak az udvaron a helye annak lehet nem tetszene.

Nekem tetszene.

2019. okt. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem. Túl cuki... Egy férfi ne találjon ki ilyeneket. Maximum a középiskolában.
2019. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szuper!:)
2019. okt. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon!
2019. okt. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Hát, tudd meg előbb, mi a véleménye a macskákról. Én pl nem csìpem őket, nem lenne őszinte a mosolyom tőle :/
2019. okt. 31. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!