Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kerülnek a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerülnek a nők?

Figyelt kérdés

tegnap volt egy randim elötte megfürödtem de mire oda értem olyan büdös voltam hogy a csaj 30perc után elment...mármint nem eléévezett hanem ott hagyott....:S

mit tegyek?


2010. júl. 17. 15:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Keress egy büdös nőt :)
2010. júl. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
nemtudom hogy visszakaphatod e. de valószinü hogy amig nem segít börgyógyász addig nem. hidd el nem égő bőrgyógyászhoz menni. a nemigondozóba menni kicsit kínosabb. amikor 12-13orvostanhallgató is bennt van. én ígyjártam...
2010. júl. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
az cikibb kicsit de megérzi a doki a szagom akk nem fog kinevetni vagy valami?:S
2010. júl. 17. 15:48
 14/19 anonim ***** válasza:

dehogy nevet ki!!! neki ez a munkája! naponta több számunkra hihetetlen esettel találkozik.

ne parázz!

nem égő betegnek lenni!


és ha menni kell akkor menni kell.

kár halogatni meg a csodára várni.


amikor velem megesett az a sokorvostanhallgatós eset akkor 16 voltam. azóta minden piálás alkalmával jókat nevetünk rajta a haverokkal...

2010. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

De hülye vagy te kérdező :DDD

Fürgyé le azt kész. Teeee disznó :DDD

2010. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 kayl18 ***** válasza:

én old spice-t használok, ezzel tuti nem leszel büdös;)

24 órás védelmet biztosít a testszag ellen:D

2010. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 kayl18 ***** válasza:
am meg előttem válaszolónak: minden ember testmirigyei, hormonjai...máshogy vannak beállítva, van aki sosem büdösödik, van aki már fürdés után, ez így jó, persze gondolom aki nem büdösödik az nem használ semmi izzadásgátlót, viszont akinek kell használnia annak sokkal jobb illata van mint a semleges testszagúaknak
2010. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
LOOOL
2010. júl. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az a gond sztem hogy vmi hormonproblémád van:SHa tisztálkodsz dezodorálod magad kellőképpen s mégis kellemetlen szagod lesz,sajna akkor fel kell keresned a bőrgyógyászatot első körben,aki ha vmit talál belgyógyászhoz fog küldeni,sajnos erről nem tehetsz ezekszerint s mivel gondolom elég kellemetlen érzés lehet így mielőbb orvos.Igyál sok ásványvízet az is tisztít s méregtelenít vki attól is büdös lesz hogy bizonyos táplálékokat rosszúl dolgoz fel a szervezete túl sok húgysav termelődik s kellemetlen formában a bőrön keresztűl távozik:Segyél sok gyümölcsöt,halat könnyű ételeket főleg ebben a melegben s hordj 100%os pamut és vászonból készűlt ruhákat,ha ennyire izzadós vagy tarthatsz magadnál higi zsebkendőket is.
2010. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!