Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti szeretitek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szeretitek ha egy fiú. "?

Figyelt kérdés
Annyira szerény h pl ha bekerül a társaságotokba akkor nem szol bele a dolgokba.És csak akkor beszél ha kérdeznek valamit tőle akkor viszont elég jól el lehet beszélgetni vele.
2010. júl. 17. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez cuki.:)(L)
2010. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A szerény szó nem azt jelenti, amit te leírtál :)

Ez inkább félénk, vagy gátlásos.


Amúgy nem, nem szeretem. Az ilyen fiúkat inkább semlegesnek találom, és csak akkor venném észre, hogyha legalább amikor kettesben beszélgetünk, akkor lenne beszédes.

2010. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen fiúk aranyosak:) Csak,néha azért maguktól is megszólalhatnak :P
2010. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek a másodikkal.
2010. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem... inkább beszéljen és legyen nyitott
2010. júl. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem is ilyesmi volt a barátom először, és engem zavart, h nem szól bele a beszélgetésbe, mert utána mindenki azt mondogatta h de egy savanyú alak, stb... persze most már belejött és szeretik őt a barátaim :)

szóval csak önbizalom, senkinek nem harapták le még a fejét azért mert mondott vmit :D

2010. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem is cuki :D én is ilyen vagyok bár pont ezért nem szeretem magam xD

L/14

2010. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem nem jönnek be az ilyen szótlan fiúk.. sztem inkább legyen nyitott valaki, akkor sokkal könnyebben észre lehet venni a társaságban. ha valaki szótlan, abból az jön le, hogy nem szeret beszélni, sok lehet vele a kínos csend, de persze lehet, hogy ha valakivel kettesben van akkor megnyílik.
2010. júl. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!