Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnőm 16 éves és már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 16 éves és már nem szűz. Valószinű hogy 15 évesen veszítette el. Mit gondoltok? Ez korai volt neki nagyon?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 21:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"bmeg ne legyetek már ilyenek.. 15évesen vesztettem el. és? nem vagyok ribanc.."


De az vagy kár tagadni. Olyan tág vagy, hogy harangozni lehet benned.

2010. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
szerintem nem korai manapság már 12 éves korban is el szokták veszíteni én például hallottam olyanról is hogy az óvodában két lányt és egy fiút (4 évesek voltak) orál szexen kaptak
2010. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
A híradóban volt, hogy elsősök seprű nyelet dugtak fel egy kiscsajnak.
2010. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 d,jpt L ***** válasza:
Igen, korai. Az előző generáció még 16 évesen is babázott és tologatta az autókat. Nem pedig kefélt. Szánalmas.
2010. júl. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. júl. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

21:56-nek: nem feltétlen van így! Lehet, hogy valaki 15 évesen lefekszik valakivel, mert szereti, majd miután szakítanak, évekig nem szeretkezik senkivel. Nem lehet előítéletekkel élni!

22:55-nek: ezzel sem értek teljesen egyet, hisz sok anyuka van, aki már 18 éveszen szült.. Akkor is. Nagyon sok nőt ismerek, aki 40-es, 50-es éveiben jár, és a gyermekét 17-8 évesen hozta a világra. Így elég nehezen tudom elképzelni, hogy 16 évesen babáztak. Főleg, hogy akkor még otthon is sokat kellett segíteniük, főzni- takarítani, nem úgy, mint manapság...

2010. júl. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a második 22:25-nek és nem 55-nek szólt..
2010. júl. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

korai volt 15 évesen


mindenki szidja a romákat, hogy korán kezdenek nemi életet, de a magyarok ugyanolyan korán kezdik


kettős mérce

2010. júl. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
30%
elég nagy hülyeség hogy így lesznek a ribik azért mert korán elvesztette a szüzességét attól még nem kell ribancnak lennie.én 13 voltam.. és még se vagyok ribanc. 17 éves koromra.. még 2-vel feküdtem le.. az ribanc 2 naponta mással. így nem valószínű hogy ő is az lesz.. maximum egy sexmániás állat.. de az nem ugyan az. és nem korai.. ez fejben és szívben dől el.. ha szereted akivel lefeküdtél akkor nem követtél el hibát..és fejben is kész voltál rá.. akkor nem tarthat vissza semmi. ez mindenkinél változó vki már 12 évesen vki meg 22 évesen ez tőled függ. és nem másoktól ne tőlünk kérj véleményt.. csak néz magadba.. ha megbántad.. akkor nem tudsz vele mit csinálni.. ha nem bántad meg akkor meg nincs probléma. remélem segítettem. 17/L
2010. júl. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
utolsó, én ezzel a 13-al nem dicsekednék.. :D
2010. júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!