Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet tenni ha túl hamar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha túl hamar ismerjük meg egymást?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy lánnyal,de túlságosan kiismertük egymást,már nehéz neki is,és nekem is újat mutatni viszont még nem vagyunk olyan szinten,hogy továbbléphessünk.Sokszor egyáltalán nincs közös téma.Unalmasnak érzem magam és szerintem ő is magát.Nem szeretném ha ez a dolog rovására menne.Nem tudom mivel tudnám felfrissíteni a dolgokat.felhozni a már átbeszélt kényes témákat,amik izgalmassá tették a beszélgetéseinket.stb.
2010. júl. 16. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérd meg, hogy meséljen a sulijáról, hogy mennyi örültséget csináltak, és meséld el te is. Olyan vicces dolgokra bukkantok aminrákat tudtok beszélgetni :)

A sulis évek nagyon forgalmasak...

2010. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amin órákat**
2010. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
20 körül vagyunk, amellett, hogy ambíciókról beszélünk, már szükség lenne arra is, hogy valamit letegyünk egymásnak az asztalra.
2010. júl. 16. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem, szerintem vidd el őt valahova pl : vacsizni (az romantikusabb mint az ebéd), vagy menjetek el a moziba, nézzetek meg egy fimlmet, és vacsi közbe megbeszélitek...
2010. júl. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mondani, hogy mind végig hazudtál. kezdjétek újra.:D
2010. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!