Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék orvossal ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék orvossal ismerkedni? Többi lent

Figyelt kérdés
Megköszönöm ha segíteni próbáltok, és nem irtok negatív kommenteket. A félreértések elkerülése végett nem anyagi okokból keresem, hanem annyira felnézek rájuk, hogy egy ilyen hivatású embert tudnék elképzelni férjemként, páromként. Sokat járok kórházba, de élőben szinte lehetetlen megközelíteni őket ezért gondoltam itt, hátha van ötletetek.

2019. okt. 8. 15:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
49%

A legtöbb orvos és orvosnő megközelíthetetlen és nagyon lekezelő. Én nem is mernék közeledni orvosnőhöz mégha tetszene is valamelyik. Na, meg én egy orvoshoz képest analfabéta vagyok, valószínű egy okos nő szintén okos férfit keres.


Szerintem a legalkalmasabb az ha az orvos műt vagy valamilyen kezelést csinál neked, minden más próbálkozás amatőr. Nőknél előfordulhat hogy a nőgyógyásszal alakul ki kapcsolat, mivel az egy elég intim "találkozás".

2019. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%

9-es, nem biztos, hogy a burnoutos, frusztrált, rosszindulatú asszisztensek meg műtősfiúk válaszát várta a kérdező.


Kedves kérdező én meg orvosként pont azt tapasztaltam, hogy a kutyának sem kellünk. :-D

2019. okt. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan ismerkednénk orvosokkal,azért tényleg sok mindent letesznek az asztalra ( kivéve a kontárokat persze). Ha nem vagy szakmabeli akkor tényleg nagyon nehéz. Tinderen és egyéb társkeresőkön is vannak, ha máshogy nem jön össze.
2019. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a saját életed rendben lenne akkor nem lenne szükséged arra hogy orvos férjjel kompenzálj.
2019. okt. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért fontos hogy orvos legyen? Mérnök nem jó? Ügyvéd nem jó? Matematikus? Biológus?

Nem azt mondom, hogy kukásemberrel állj őssze, mert kell hogy egy intellektuális szinten legyetek, de miből gondolod hogy csak egy orvossal valósulhatna ez meg? Ahhoz hogy valaki művelt, értelmes, okos ember legyen, nem kell még diploma sem. A diplomások közt is vannak hülyék.

2019. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Egy gyári munkásnak is feláll egy másik szép nőre, és dönthet úgy hogy szeretőt tart. Az még felháborítóbb.


Hogy mi vaaannnn???

Nem ugyanúgy megcsalás mind a kettő? Mitől különlegesebb ha az orvos kur félre?

2019. okt. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Meglepo, de tenyleg egy korhaz a legjobb terep. :) En nehany evvel ezelott nehanyszor talalkozgattam egy orvossal, o egyszeruen odajott hozzam a korhazban es megkerdezte, hogy meginnek-e vele egy kavet valamikor. Vegul nem lett belole komolyabb, de nem is baj. :)
2019. okt. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

16# épp ezt próbáltam kifejteni a 9-es valaszolonak, hogy egy orvos sem különlegesebb ilyen téren egy másik embertől. Hiszen ugyanúgy megcsalhatja bárki a párját, nem kell ahhoz orvosnak lenni. Szerintem ez személyiség függő, nem pedig hivatásé.

A munkájukra felnézek, de attól még a magánéletben ugyanazt várom el tőlük is, mint egy "átlagos" embertől.

2019. okt. 9. 12:42
 19/21 anonim ***** válasza:
60%
Csak mondom hogy az orvosok többségére rástartolnak az asszisztenseik, és akkor is kavarnak velük, ha a pasinak családja van. Ez kb nyílt titok.
2019. okt. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
34%

#12


Ezek tények, tapasztalatok. Semmi rosszindulat nincs benne. De ha neked ettől könnyebb a lelkednek, akkor vedd annak. Nem izgat különösebben.

Kérdező, a személyiségüket hagyjuk inkább....:D Kevés a kivétel náluk(az is csak azért, mert épp a kutyának se kellene), és ez nekem a velük dolgozónak a legnagyobb baj.

Felőlem kezdhetsz nyugodtan velük, te dolgod. Az is tény, hogy manapság már még kevesebb a megbízható ember szakmától függetlenül. Az is elku.rvul,akiről nem is gondolná az ember.

2019. okt. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!