Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék orvossal ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék orvossal ismerkedni? Többi lent

Figyelt kérdés
Megköszönöm ha segíteni próbáltok, és nem irtok negatív kommenteket. A félreértések elkerülése végett nem anyagi okokból keresem, hanem annyira felnézek rájuk, hogy egy ilyen hivatású embert tudnék elképzelni férjemként, páromként. Sokat járok kórházba, de élőben szinte lehetetlen megközelíteni őket ezért gondoltam itt, hátha van ötletetek.

2019. okt. 8. 15:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Apám végstádiumba lévő rákos.Intenzív osztályon fekszik lélegeztető gépen.A hétvégi ,,kedves" doktor úr, ráförmedt, mert felébresztették ügyeleti idő alatt (ami a munkaideje és ráadásul az osztályon is volt) ,mert rosszul mert lenni.A rossz hangulata miatt jól leszedáltatta és kiköttette.Okádás stílusban beszélt velünk is.Nos ha te ilyen bűbáj orvosokat szeretnél megismerni, akkor ilyen helyekre járj.
2019. okt. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Pedig csak ez a modja. Egyebkent en siman a paciense voltam es bejelolt facebookon,onnantol meg lecseteltuk h hogyan talalkozzunk.


Volt egy masik aki altatoorvosom volt, mutet utan megkerdezte h hova jarok szorakozni es jovo penteken talalkozzunk ott. Annyi gond volt ezzel a randimeghivassal h en rogton el is felejtettem ezt a beszelgetest mivel meg altato hatasa alatt voltam:) A hapsi egy noverke ismerosommel uzente h o ott volt es csalodottan konstatalta h en nem:))


Ha felkelted a figyelmet es nem nyuszi, megoldja h megtalaljon.


Az orvostanhallgatoknak meg gondolom van bevalt szorakozohelye.

2019. okt. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Orvosi bál.

Orvosi konferencia.

Kórházak környéki étkezőhelyek.

Orvosi egyetem.

2019. okt. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egyetemen próbálkozz az orvostanhallgatók között, mert a normálisabbjára még az egyetemi évei alatt lecsapnak.
2019. okt. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

1#- igen, vannak borzasztó arrogáns orvosok is köztük, de akad nagyon jó embert család apa is, csak azok már foglaltak sajnos.


2# de szerencsés vagy! Nekem sajnos nem volt még ilyen ajanlkozasom, pedig nem vagyok csúnya. Többnyire mind távolságtartó.


Sajnos nem igazán vagyok egyetem közelében. Ezért gondoltam az internetre.

Most igazából nagyon szomorú vagyok, mert ritkán tetszik nagyon egy férfi, de a fogorvosom teljesen felkavart. Nem látok esélyt a kontaktra, és nagyon csalódott vagyok.

2019. okt. 8. 15:59
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosi egyetemen.Egy medikusnál több esélyed van.
2019. okt. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Amikor fiatalabb koromban olvastam A diadalív árnyékábant, egyből beleestem Ravic doktorba:)
2019. okt. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Akkor ha nem készülök én is egyetemre nincs is esélyem orvosi körbe keveredni? :(
2019. okt. 8. 17:45
 9/21 anonim ***** válasza:
68%

Orvostól nagyobb állat nincs. 😀

Én már csak tudom, 26 éve velük dolgozom. 97% tart szeretőt(ket) az asszony mellett. Hajrá! Te is beférsz a sorba.

2019. okt. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy bárki megcsalhatja a másikat. Egy gyári munkásnak is feláll egy másik szép nőre, és dönthet úgy hogy szeretőt tart. Az még felháborítóbb.
2019. okt. 8. 17:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!