Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan nehéz huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz huszonéves barátnőt találni? 41f

Figyelt kérdés

Ageizmus? Túl nagy korkülönbség? Generációs szakadék?

De most tényleg?!



2019. okt. 7. 23:44
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
78%
Ja hogy gazdagocska vagy kérdező.. Hát akkor vegyél magadnak nőt. Írd ki szépen a paramétereidet, erre téved egy aranyásó, aztán majd kapsz privit. Sok "boldogságot" :)) Bár szerintem nem tudod mi az...:)
2019. okt. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
#31 boldogság - te tudod, mi az?
2019. okt. 9. 15:50
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Aha, én tudom, nem folyamatosan van, mert van mindig valami, de azt tudom milyen. De általában ha valaki pénzért vesz nőt az nem tudja. Ezért megéri inkább beleszeretni valakibe.
2019. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Lehet, h törlik, mert offolok, de nekem mindig boldogság, ha felszállok a repülővel és itthagyom ezt a korlátolt, reakciós országot. És elönt a depresszió, ha visszajövök (nem haza!).

Én igazából nem arra gondoltam, h milyen jó ebédelni az asszonnyal fűnyírás után egy bivallyal a kezemben. Inkább filozófiailag. De ez félrement.

2019. okt. 9. 23:21
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, van ez az Isten, Haza, Család sorrend, amit már nem is tudom ki mondott. Elég ösztönös, mélyről jövő az első kettő is szerintem. Nem lehet vele tudatosan mit kezdeni, ha neked van egy hited, ami ki tudja honnan származik.
2019. okt. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
És te csak huszonéves nővel tudsz boldog lenni? Hát szerintem ez az ageizmus tökéletes definiciója.
2019. okt. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
True. Amúgy lfs, te kelet-európai kis okostojás.
2019. okt. 13. 23:55
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert öreg vagy. Lejárt a szavatosságod neked is.
2019. okt. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Anyukád szavatossága járt le.
2019. okt. 29. 12:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!