Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan nehéz huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz huszonéves barátnőt találni? 41f

Figyelt kérdés

Ageizmus? Túl nagy korkülönbség? Generációs szakadék?

De most tényleg?!



2019. okt. 7. 23:44
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
70%
Mert öreg vagy hozzájuk.
2019. okt. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
74%
Mert 40+ os vagy.A te korosztályodban kellene keresgélned,ott könnyebb.
2019. okt. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
74%
mert öreg vagy és csúnya
2019. okt. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok, nem "élni" (qrni) szeretnék, csak komoly, érzelmeken alapuló kapcsolat jöhet szóba nálam. Ettől függetlenül tisztában vagyok a helyzetemmel: koliban lakom, kb 20ezer ft van a bankszámlámon a szüleim jóvoltából és még 2 és fél év hátra van az egyetemből, szóval ez a közeljövőben nem is fog változni. Kevés az esély arra, hogy egy 40-es férfi ezt el tudja fogadni, én pedig szigorúan ahhoz tartom magam, hogy addig nyújtózkodom, ameddig a takaróm ér. Szóval senkitől nem fogadok el pénzt, albérletet/ingyen lakást, nyaralást, éttermi meghívást és hasonlókat. Nincsenek illúzióim, egy negyvenes, ~20 éve dolgozó ember már rég kinőtt abból, hogy arról szóljon számára egy kapcsolat, hogy amikor épp nem kell vizsgára készülni, akkor beülünk valahová egy kávéra/sörre, sétálunk, túrázunk, két óra között együtt megebédelünk, vizsga előtt felmondjuk egymásnak a tételeket, tartjuk egymásban a lelket és szexelünk. Számomra viszont ennyi pont elég lenne, ezért hozzám hasonló korú/helyzetű férfira vágyom.
2019. okt. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
39%

Szia!


Nos én mindig is az idősebb férfiakhoz vonzódtam, 23 éves vagyok és a korombeliekkel én speziell sohasem találtam meg a közös hangot. Nekem vonzó ha egy férfi idősebb és tapasztaltabb, mint én. Az idősebb férfiak szexibbek is és nem nincsen apakomplexusom. Nálam a max korkülönbség 17-20 év lehet. Én úgy érzem mindig is komolyabban gondolkodtam és komolyabban láttam a világot, mint a korombeliek, lehet ez ezért is van. Szerintem nem lehetetlen, csak inkább nagyon ritka :) és sokan nem mernek belevágni a környezeti elvárások és felfogás miatt, pedig csak bátornak kell lenni. Fel a fejjel :)

2019. okt. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy "tollat ragadtatok". Tényleg. Az ember csak épül mások véleményéből (még akkor is, ha igazából azt sem tudjátok, ki vagyok, csak a nagy számok törvénye alapján tippeltetek; mittomén egy 110.000-et kereső, anyámmal lakó, pattanásos, kövér, libsi, vagy faxom tudja).

Üdv

2019. okt. 8. 16:58
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 pasim volt eddig, 2 10 évvel idősebb, és egy 18-cal. Én akkor 22 voltam, ő 40. Elvben bele sem mentem volna, ha ezen múlik, mert ez rengeteg... Mégis belementem egy szempilla rezzenés nélkül, mert szerettem. Sőt, most 25 évesen vissza mennék hozzá, persze elméletben, ha lehetne (de ő hagyott el), mert marhára leszarom, én még mindig és csak őt szeretem.

Neki eleinte imponált egy fiatal lány vonzalma, a hamvas p...-ért pedig egyenesen megveszett, de tudod mit? Később pont ő hagyott el, közvetve és közvetlenül a hatalmas korkülönbség miatt. Úgyhogy b🅰️sszák meg a fiatal husira vágyó negyvenes pasik! Pont ez a fajta, mint írod, aki "barátnőt" keres. Nekem ez nem elég, nem barát, de nem is szexkapcsolat kell, hanem egy férfi, egy társ, szerelem, támasz...

És pont bennetek, "érett férfiakban" kell a legnagyobbat csalódni!

2019. okt. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
50%
Hűha! Hát ne vedd mindet egy kalap alá. Valoszinu az is ilyen volt h kapuzarasi pánik.
2019. okt. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
58%

"pont ez a fajta"

Nem vettem.

2019. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Látom, kezd kitörni a proletárdiktatúra. ;)
2019. okt. 9. 09:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!