Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit tegyek? Van egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Van egy fiú akit szeretek. (a többi lent)

Figyelt kérdés
van egy fiú akit szeretek,és ezt elmondtam a legjobb barátnőmnek és ő mindíg leakar beszélni a fiúról.egy másik barátnőmtől megtudtam hogy a legjobb barátnőm kezdi "megszeretni" azt a fiút és hogy ezért akar lebeszélni róla.most akkor mit csináljak??
2010. júl. 15. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
légy öndeterminált. magyarul ne más mondja meg hogy mit akarsz és mit teszel meg érte.
2010. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
rúgd ki a barátnődet
2010. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Döntsön a hapsi, ne vesszetek össze miatta. Majd kiderül, ő melyikőtöket akarja. Lehet, hogy neki egy harmadik lány tetszik.
2010. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Funktasztikus ***** válasza:
ne halgass a barátnödre....küzdj.... csak vigyázz ne a barátságotok menjen rááá bááár ez nem barátság hogy leakar beszélni rolla csak hogy az övé lehessen....ez nem barátság.....a barátnöd meg elég szánalmas figy aki meglátta elsönek azé az elöny...
2010. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fontos lenne tudni, hogy az a fiú, hogy áll veled? Tetszel-e neki stb?

Mert ha a barátnőd tetszik neki, és a csaj rámenősebb, ő szerzi meg. Ne mondj a barátnődnek semmit,a fiúval kapcsolatos érzéseidről. Elég pofátlan, ha ezek után ráhajt a pasira. Az ilyenek szokták lecsapni a kezedről, ha már megvan, vagy kikezdenek a pasiddal. Klassz barátnő az ilyen!

Valahogy puhatold ki, a pasit érdekled-e, de semmiképp ne vallj neki szerelmet, mert azzal mindent elrontasz. Ha úgy érzed, bejössz neki, de ő nem mer lépni, hívd el valahova. Ha jól érzi magát veled, és bejössz neki, remélhetőleg a következő lépést teszi majd. A probléma itt a barátnőd lesz majd, ne hallgass rá!

2010. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

már nem is nagyon tudk márst írni mindent leírtak előttem:)

és igen

-ne hallgass a bnődre

-figyeld a pasit h hogyan viselkedik

-ne beszélj bnőddel a fiú iránti érzéseidről


nemtudom te hogy vagy vele de ez nem igaz barátság..szerintem ne bízz meg benne.

2010. júl. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem tudom hány éves vagy, no sebaj..:D

13 éves lettem nemrég. Tavaly ilyenkor a "legjobb barátnőm" (fuj) engem is lebeszélt egy fiúról (aki nekem tetszett), mert ő is belé volt szerelmes. Amit csak utólag tudtam meg. Mindig mondogatta, hogy a fiú belé szerelmes, hogy neki mondta, hogy szeretlek, stb.. Csak azért, hogy féltékeny legyek. De igazából tudtam, hogy nem igaz amit mond... És kezdtem leszarni a csajt, kerülni, stb... Aztán kiderült, hogy az a fiú rühelli b.nőmet. De mi jóba vagyunk azóta a fiúval:) Igaz nem beszélünk sokat, de mindegy.. Még mindig szerelmes vagyok belé...Most elmegy máshova tanulni, nem tudja, hogy több mint egy éve "szeretem":(

Ja bocsi, gondolom leírom...

Kérdésre válaszolva: szard le a barátnődet. Bocsi, szerintem el vagy tévedve. Aki lebeszél valakiről, főleg olyanról, akibe szerelmes vagy, nem legjobb barátnőnek hívnak...

2010. júl. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.(=

am. 13 éves vagyok.

2010. júl. 16. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!