Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SOS! Randira megyek szombaton,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Randira megyek szombaton, ez lesz az első és pechemre pont most jött meg a mensim. (? )

Figyelt kérdés
Szoknya kizárva! Mit vegyek fel így? :( Ti mit szoktatok amikor megjön és mégis szexin akartok kinézni?
2010. júl. 15. 11:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szoknya nem azért van kizárva mert megjött hanem azért mert nem szeretem a szoknyát
2010. júl. 15. 12:41
 12/14 anonim ***** válasza:
hát akkor csak a nadrág maradt te nagyon buta... hacsak fel nem találsz valami újfajta ruhadarabot.. eddig mit hordtál? nadrágot, nem? most is jó az, de mehetsz meztelenül is.
2010. júl. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
kösz hogy lebutázol! Igen nadrágra gondoltam de abban is van millió fajta fazon és szín! Arra voltam kiváncsi hogy ti ilyenkor ekkora melegben amikor mondjuk megjön és randira mentek akkor milyen színű illetve fazonú nadrágot vesztek fel? De úgy látszik ez nem sok mindenkinek jut el az agyáig!
2010. júl. 15. 18:55
 14/14 anonim ***** válasza:

vegyél fel mini farmernadrágot, így ha szép barnák a lábaid látszódni fog

a felső meg..az mindegy amilyet szeretsz :) ehhez a mini nadrághoz első randin inkább jól szellőző hosszított topot vegyél fel

2010. júl. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!