Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik, egy faluban lakunk, ma is láttam, egy igazi istennő, de nem merem megszólítani mert félek, hogy neki nem tetszenék, és azt sem tudom mit mondjak, hogy ne sértsem meg, de még is érezze hogy tetszik nekem.Tudnátok tanácsot adni?

Köszönöm.


2010. júl. 14. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Kezdetnek: szia.

Többször láttalak, hogy hívnak, érdeklődj a dolgai iránt, de konrétan meg is mondhatod, hogy tetszik. A tetszésben még nincs semmi.

2010. júl. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mondd neki hogy új vagy a faluban és mutassa meg hogy hol van a templom, mert imádkozni akarsz az ilyen isteni lényekhez mint ő :P
2010. júl. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hát figyelj ma napközben a kutyámat sétáltattam a Dunán, játszottam vele és azt vettem észre hogy egy srác állandóan körülöttem sündörög. odébb mentem és jött utánam, kicsit frusztráló volt:P

aztán egyszer csak közel jött és kérdezte hogy nem tudom-e véletlenül hogy merre van a legközelebbi OTP automata? x)hát a szám szélét kellett harapnom hogy ki ne szakadjon belőlem a röhögés x) aztán mindenfélét kérdezett hogy az én kutyám-e, hogy harap-e, hogy merre lakom, szoktam-e máskor is sétáltatni és hogy nem megyek-e le ma este is oda.

a srác nem jött be és a dumája sem volt a legjobb x) de első hogy mindenféleképpen köszönj:D nekem jól esett volna. és ennél rosszabb dumát amúgy sem találhatnál, ennél pedig minden jobb szóval nem hiszem hogy aggódnod kéne. viszont hogy pontosan mit mondj azt nem tudom:S de ha kutyát sétáltat az kezdésnek jó alkalom lehet:)

L/16

2010. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát, ha egy faluban laktok akkor viszonylag egyszerű. Pl. nem tudod meddig van nyitva a posta...stb....vagy nem tom.. :D
2010. júl. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Oké, és mi van ha lekoptat?

Nem esne jól.

16/l te írtad, hogy nem jött be.Miért nem adsz neki ilyenkor egy esélyt, hogy ismerkedjetek még többet?Vagy ennyire számítana a külső?

2010. júl. 15. 06:30
 6/10 A kérdező kommentje:

20:53

Én pl. erre gondoltam: szia, már láttalak párszor a faluban, új vagy itt?


Az a baj, hogy lehet hogy már nem is futok vele össze, amikor megálltam a stop táblánál akkor láttam őt a barátnőjével mentek át előttem.Most lehet hogy 2 hétig nem is látom:s Vagy csak úgy céltalanul kell mászkálnom a faluban hátha összefutok vele:D

2010. júl. 15. 06:42
 7/10 anonim ***** válasza:
bárcsak énis falun laknék hogy egy csajt többször is lássak :D itt városban láűtsz egy jó csajt, többet nemvalószínű h megtalálod :D
2010. júl. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

egyébként tényleg először köszönj neki párszor ha összefuttok, utána ha mondjuk zebrán vagy valahol összefuttok, és álltok egymás mellett, lehet kérdezni hogyhívnak, stb stb stb és onnan szerintem menni fog ;) ha már ismeritek egymást lehet szerelmet is vallani ha késöbb is bejön a csaj ;)

good luck!

2010. júl. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
SZIA! MÉRT VAGYTOK BESZARIAK???????
2010. júl. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

11:58

Ki beszari?

Meg fogom szólítani amint találkozok vele.

2010. júl. 15. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!