Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság miért nem kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért nem kezdeményeznek a fiúk?

Figyelt kérdés

jó lehet h vki kezdeményez de az elég ritka dolog az én meglátásom szerint:D


ha vki csúnyácska azért mert önbizalomhiányos és nem mer közeledni


valakinek meg akkora az egoja h ő neki nem kell kezdeményezni mer ő a legjobb és nehogymár ő lépjen...


vagy ezt csak én látom igy?:D


2010. júl. 14. 20:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

talán csak "rossz" lányokhoz mentek oda.

én szivesen venném de nekem ugy látszik, csak a "cicccca", meg a "de megkúrnálak"-stílus jut. pedig egyáltalán nem olyan kihívó a külsőm.

2010. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Mert miután 5.-jére is kidobtak, eléggé szertefoszlott az önbizalmam...:$
2010. júl. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
lehet hogy hülyeséget mondok de én még nagyon fiatal avgyok tehát nem kell leszólni. szerintem nem rögtön randira kell hívni mikor alig ismeritek egymást.ha mondjuk elkezdenétek úgy mint ˝barátok˝ , és megismernéd a lányt, akkor nem érne akkora csalódás. am ha játszottatok már valaha a sims3-mal <3 akkor láthatjátok, ahoz hogy összehozd a 2 szimet elösször barátok kell legyenek. ehez amit én válaszoltam NO KOMMENT
2010. júl. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

23:45-nek a simses ötlet naon lol XDXD


nos, mi fiúk azért nem megyünk oda egy lányhoz, mert a válasz 90%-ban mindig nem egy is körettel. én csak azt nem értem, ha már egy fiú elhívja a lányt, akk a lány mér képtelen egy szimpla igent mondani. lányok ez olyan nehéz. sztem még kielytésre is könnyebb, mint a nem. ti nem tudjátok, mert nem gyakran hívogatjátok a fiúkat, pedig ez nagyon rossz érzés.

2010. júl. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

simses XDXD


ez egyértelmű h minidig az igent akarjátok hallani bármilyen kérdésre:D de ha pl a lánynak nem jössz be akk most csak azért is menjen el veled randizni mert neked jól esik? sztem jobb azonnal hallani a nemet mint 1-3 nap mulva:D

most nem akarlak semmiről lebeszélni mert igazad van h mi még nem tapasztaltunk ilyet.

de sztem felkéne mérni a lányt és feltenni magadnak azt a kérdést h a csaj hozzám illik??

2010. júl. 15. 11:08
 26/28 anonim ***** válasza:

Azért az sem mindegy hogy adja elő a nemet. Nem a legjobb érzés amikor megaláznak.


A kérdést meg fölösleges feltennem, a válaszom mindig az, hogy "úgysincs esélyem" (nem tehetek róla, hogy az tetszik aki), így inkább nem is fárasztom magam...

2010. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
ebben igazad van h nem mind1 h h adja elő a nemet..én magamból indultam ki soha senkit nem alázok meg beszélgetek vele aztán ha elhív vhova akkor megmondom neki h nem..sztem igy nagyon is korrekt
2010. júl. 15. 15:25
 28/28 anonim ***** válasza:
02:49 vok. ti lányok mire mennétek a nem szó nélkül? - vagy amivel lehet helyettesíteni. :D
2010. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!