Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság miért nem kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért nem kezdeményeznek a fiúk?

Figyelt kérdés

jó lehet h vki kezdeményez de az elég ritka dolog az én meglátásom szerint:D


ha vki csúnyácska azért mert önbizalomhiányos és nem mer közeledni


valakinek meg akkora az egoja h ő neki nem kell kezdeményezni mer ő a legjobb és nehogymár ő lépjen...


vagy ezt csak én látom igy?:D


2010. júl. 14. 20:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

-Apukám barátnői [ha van fiúgyerekük, aki velem egyidős]

-tábor.

2010. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

jaaa ez teljesen más tészta:D


sztem a legjobb a cigis trükk ezt fiuk és lányok is bevethetik:D

2010. júl. 14. 20:54
 13/28 anonim ***** válasza:

Elég kudarcot kaptam az élettől, igaz nem csak ezen a téren, de elég, hogy elvegye a kedvem a további gebedésektől...

21f

2010. júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

mi ez a sok összezuhant pasi?:D

húzzatok csajozni!:D:)

2010. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Hát mi lenne?!

Csak a sok erkölcstelen emberi értékekre sz.ró nő neműek 90%-nak a mellékhatása.....nem kell csodálkozni ,hogy nem próbálkozunk..

2010. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

hát ez szörnyen elszomorít h ennyi önbizalomhiányos fiú van:S


NA LÁNYOK ÁTVESSZÜK AZ IRÁNYÍTÁST:D

2010. júl. 14. 21:13
 17/28 anonim ***** válasza:
cigis trükkből nem lesz kapcsolat: Még azok a srácok sem szeretik a bagós csajokat akik őmaguk is cigiznek. Tapasztalatból mondom.
2010. júl. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Kezdeményezzünk... De miért?


Ha jó csajhoz megyünk oda, akkor röhögve küld el, vagy még meg is aláz (rosszabb esetben mások szeme előtt) -> önbizalom hiány alakul ki.


Kell nekünk, hogy a hátunk mögött vihogjanak rajtunk? Nem. Engem is csak egyszer b*sztak át így, többször nem hagyom..


Hogy a jó, normális lányok egyedül maradnak? Chh, a sok 13-16 éves ribancnak és olcsók*rvának köszönhetitek.


Menj oda te ahhoz, aki kell neked! Ha tényleg kell!! Miért néznénk az olyat ribancnak? Ez marhaság.

2010. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Furcsa látni az ide kommentelő srácokat.

Nem azért, de a fiúknak teljesen máshogy kellene működniük, mint a lányoknak.

Mikor a szüleink voltak annyi idősek, mint most mi, akkor valahogy sokkal kevésbé volt gond a fiúk kezdeményezésével.

A fiúk által táplált érzések, és ilyen f@szságok? Legyen, tetszen a csaj, de nem kell belezúgni, ahogy a 15 éves kiscsajok a 25 éves srácokba manapság.


A kezdeményezésnek nem azt kellene jelenteni, hogy meglátsz egy lányt, és két hónap múlva nagy nehezen odalépsz hozzá, mire már teljesen "beleszerettél", csak hogy ő "összetörje a szívedet". Meg lehetne spórolni azt a két hónap szerencsétlenkedést, ha gyorsabban lépnének.


Azért van ennyi lelki bajos fiú, mert úgy kezdenek minden lánynál, akinél kezdeményezni mernek egyáltalán, hogy szerelem, meg együtt örökké, pedig az elején nem így kellene hozzáállni. Én is beleestem még régebben párszor ebbe a hibába. Beleszeretni később is van idő, az azonnali beleszeretést pedig hagyjuk meg a lányoknak.


16/F

2010. júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

"cigis trükkből nem lesz kapcsolat: Még azok a srácok sem szeretik a bagós csajokat akik őmaguk is cigiznek. Tapasztalatból mondom."


ezt megcáfolnám: akk a srác minek cigizne ha nem szereti a lányonm a szagát vagy látni a kezébe hülyeség az egész

2010. júl. 14. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!